Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Átlépnél így tizedik osztályba?

Átlépnél így tizedik osztályba?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan melyik kategória, de majd a főnökök áthelyezik ha nem jó.


Szóval elvégeztem egy 9. szakiskolát majd idén elkezdtem a 9. szakközép iskolát és azt mondták,hogy ha teszek egy különbözeti vizsgát akkor átmehetek 10. osztályba.

A jelenlegi osztályommal ahhoz képest már elég jól kijövök, és a 10. osztályosokat nem ismerem, és emiatt félek is,hogy mi lenne, meg hogy ők előrébb tartanak már, sok lemaradást kéne behoznom, azonban minél előbb szükségem lenne érettségire, hogy elmehessek dolgozni mert nem vagyunk túl jó anyagi helyzetbe már jó néhány éve és lenne egy fix állás ami biztos hogy kitartana tehát minél előbb kéne érettségi, ezért nem nagyon akarok még egyszer 9. osztályban "vesztegelni".

Matekból és angolból fel vagyok mentve a többi tantárgy olyan 4-es körül megy, szóval így nem hinném,hogy komolyabb gondjaim lennének ha bele rázódnék a 10 osztályba az után menne minden simán, csak attól félek,hogy nem sikerülne belerázódnom...+félek,hogy hogy alakulna a viszonyom a többi osztálytársammal.


2011. okt. 14. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azonnal a 10-be mégy, akkor nyersz egy évet, de az elsö év elég megeröltetö lesz, mert rengeteget kell tanulnod, de meg lehet csinálni.
2011. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem menj tizedikbe, de hogy érted, hogy matekból és angolból fel vagy mentve?
2011. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok felmentve,hogy értékelés alól magyarul ha 100 egyesem van év végén akkor is továbbmegyek a következő osztályba,csak részt kell vennem az órákon.

(Van olyan felmentés is ,hogy nem kell részt vennie valakinek az órán aki nagyon nem érti az pl.angolt.Ő haza is mehet órákról és év végén angol jegynek egy F betű lesz beírva vagyis felmentve -de csak angol órákról mehet el, pl. ha utolsó óra angol ő hazamehet,én nem,nekem maradnom kell és figyelni)

2011. okt. 14. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!