Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondhat/tehet ilyet egy tanár?

Mondhat/tehet ilyet egy tanár?

Figyelt kérdés
ma angol óra volt és azt mondta az osztálytársamra hogy : "úgynézek ki mint egy narkós b*zi ezzel a szembe fésült hajjal és a lehajtott fejjel" . de nem az első eset... nekem például egy ruhámra azt mondta hogy rib*ncos pedig nem is volt anyira kivágott. egy osztálytársamnak meg jött egy sms-e a pasijától és a tanár meg felolvasta az összes sms-ét.
2011. okt. 14. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem meg a múlt héten lekur.vázott az angol tanárnő. Csak azért, mert valamiért nem bírja a képemet, és nem nézi jó szemmel, hogy mindig fiúk mellé ülök az óráján. És ebben az a slusszpoén, hogy én vagyok az egyedüli lány az osztályban, tehát nem is tudnék lány mellé ülni, mivel magam mellé nem ülhetek. Amúgy nem járok egyáltalán rib.ancos ruhákban, egy darab kivágott pólóm sincs, és nem is festem magam. De hát ő a tanár, ő biztos jobban tudja.

Rinyálnak össze vissza, hogy milyen szemtelenek a gyerekek a tanárokkal szemben, hát ne is csodálkozzanak, ha egyszer a tanárok ilyeneket engednek meg maguknak. Kb emberszámba se veszik a diákokat, és azt hiszik, mindent megtehetnek, meg az iskolában ők az atyaúristen.

17/L

2011. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
persze ha vissza szólsz hogy ebbe mi volt a k*rvás akkor milyen szemtelen és pimasz vagy... engem azért utál a fél tanári kar mert beszólogatnak én meg ha visszakérdezek hogy mért vagyok az akkor máris miylen rossz vagyok.
2011. okt. 14. 17:18
 13/13 anonim ***** válasza:
23%

Mindenki mondhat, tehet bármit. Ölni, lopni is szabad, de ha elkapnak, akkor megbüntetnek. Olyan pedig szerintem nincs, amit egy tanár fegyelmezési céllal ne mondhatna vagy tehetne. Ha a diák szemtelen lehet, mindenféle büntetés nélkül, a tanár miért tűrjön minden határon túl? Egyszer neki is elszakadhat a cérnája.

Kíváncsi lennék a tanár történetére, mi az, amit elhallgattál a sztoriból. Pl. elképzelhető, hogy a diák már hónapok óta nem csinál az órán semmit, nem hoz felszerelést sem, csak lehajtott fejjel ül, lehet, hogy még be is szólogat bunkókat, vagy éppen másképp zavarta az órát. No, ekkor megértem, hogy nem válogatja meg a tanár a szavait, mikor már mindent megtett a diák, hogy jól megmondják neki. Aztán a r bancos ruha is lehet, hogy igaz, én is láttam már kicsi 14 éves lánykát olyan ruhában, amiből majdnem kibuggyantak több literes kannái, vagy éppen a feneke luka is kilátszott szűk csípőnadrágjából.

Az sms-re térve pedig elképzelhető, hogy egész órán a telefonját bújta a diák, és a tanár kérésére sem rakta el, sőt, lehet, hogy még szemtelen is volt. Szóval ne csak a történetek végég mondjuk el, hogy milyen szemét volt a tanár, hanem azt is, hogy mi váltotta ki belőle, mert lehet, hogy egy másik emberből még durvább dolgot válottak volna ezek ki.

2014. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!