Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mentem gimibe mit csináljak?

Most mentem gimibe mit csináljak?

Figyelt kérdés

és nem tudom hogy hogy szerezek barátot én nem beszélek olyan sokat és néha mondok valami vicceset nagyjából kialakultak a csoportok már az osztályban

és attól félek nem fog semmi jó sem történi velem ebben a 4 évben pedig mindenki mondja hogy ez lesz a legjobb négy év


2011. okt. 16. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
-.-
2011. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én pont így jártam, ahogy írod, úgyhogy tapasztalatból tudom, hogy mit rontottam el. A legfontosabb, hogy ne görcsölj, hanem csak lazán. Ha nem jönnek oda hozzád barátkozni, nem baj, nem dűl össze a világ, ne erőltesd. De ha mondjuk van valami olyan téma, amihez hozzá tudsz szólni, akkor szólj hozzá te is, és majd alakul valami, de tényleg az a legfontosabb, hogy nem szabad erőltetni, meg görcsölni, mert azzal lehet a legjobban elrontani az egészet. Egyébként meg hülyeség, hogy ez a legjobb 4 év. Van ismerősöm, akinek ez volt a legszarabb 4 éve, és utána már csak jobb lett. De persze nem lesz automatikusan jobb, mert el kell majd döntened, hogy mi szeretnél lenni, és csak olyan fába vágd a fejszédet, amit úgy érzel, hogy meg is tudsz majd csinálni, és nem pedig arra gondolva, hogy "mire odakerülök, úgyis felnövök majd a feladathoz, nem baj, hogy most még úgy érzem, hogy nem fogom tudni megcsinálni" mert nem biztos, hogy tényleg felnősz a feladathoz, mire odakerülsz érted?
2011. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudom én hogy klikkek vannak meg minden,de próbálj barátkozni.menj oda egy csoporthoz és úgy.először aktuális témáról aztán majd.
2011. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
15:18-as vagyok. Meg azt akartam még mondani, hogy ne értékeld túl a többiek véleményt. Most lehet úgy érzed, hogy hú milyen nagyon vagytok már, mert ez már gimnázium, nem általános iskola, de majd ha felnőtt leszel, és visszanézel látni fogod, hogy azért épp elég kicsik voltatok még, pláne a gimi elején, szóval nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani annak sem, ha valami rosszat mondanak rólad, mert beszélnek szélnek-világnak minden hülyeséget. Amúgy meg azt is érdemes kipróbálni, hogy mondjuk a szomszéd osztállyal, ha mondjuk te A-s vagy, akkor a B-sekkel, és velük úgyse vagy "összezárva" egy osztályterembe, tehát nem annyira baj, ha nem sikerül is, és lehet hogy pont ezért fog jobban sikerülni, mert nem fogsz görcsölni annyira. De mondom, tényleg felesleges görcsölni, mert nem számít, hogy mit beszélnek, mert ebben a korban még mindenki minden hülyeséget összehord egymásról, de mondom nem dűl össze a világ, ha nem szerzel barátokat, az viszont fontos, hogy ne lássák rajtad, hogy rosszul érzed magad, hanem tégy úgy, mintha azért nem szereztél volna, mert nincs is rá igényed, és neked pont így a jó, és akkor nem fognak csúfolódni. Meg interneten is lehet barátokat keresni, vannak online játékok pl. itt: flyordie.com ahol ha regisztrálsz lehet chatelni is játék közben, csak vigyázz, hogy nehogy játékfüggő légy, mert akkor nem marad elég időd a tanulásra.
2011. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy a legrosszabb 4 éve volt hogy nem volt egy barátja sem vagy pedig csak szarok voltak a tanárok?
2011. okt. 16. 19:47
 6/6 anonim válasza:
Egyik miatt se, irtó sokat kellett tanulnia, ahogy nekem is, úgyhogy erre készülj fel inkább lélekben. Bár harmadiktól már könnyebb volt, az első 2 év a legrosszabb.
2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!