Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagálná mikor a fönököd...

Hogy reagálná mikor a fönököd azt mondja a nő beosztottjának, aki normális, (csak éppen szakitást él meg) hogy menjen pszichiáterhez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt akartad írno hogyha azt mondja hogy aki nem normális?

Mert ha igen akkro én kikelnék magamből(mivel szakítást élek meg) és elmondanám a főnökömnek, hogy képzelje el, dobtak, és én ezt így reagálom le, és majd elmúlik, hisz tudhatja hogy ezelőtt jól dolgoztam, akkor sejteheti hogy nem zakkantam meg, és ha kérhetem ne bántson még ő is.

2009. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanugy dolgoztam akkor is.Munkámban nem köthetett bele
2009. máj. 2. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
első: Akkor meg mit bunkozik veled?
2009. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ Világosítsd fel a pszichológus és a pszichiáter közti különbségről, amit sok ember még mindig nem képes megtanulni. A pszichiáter gyógyszert is írhat fel, és azért abban egyetérthetünk, hogy ez szakításra nem kell receptre kapható gyógyszereket felírni!
2009. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!