Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az Internet hatalmas birodalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Internet hatalmas birodalmában hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már több helyet is (chat.hu, hotdog chat, egy-két randi oldalon), de semmi eredménye nincs! Első sorban olyanok válaszát várom, akiknek már sikerült megismerkedniük netten keresztül!

17/F


2011. szept. 4. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Get a life.
2011. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát őőő.....azaz igazság hogy interneten nehéz...tény..első komolyabb kapcsolatom nekem is netes volt....1 év 3 hónapot voltunk együtt aztán vége lett...Nehéz kiszűrni azokat akik nem fake-k.... Chat.hu-n meg ilyeneken sok a |2ib4|\|C..ha minden klépp neten akarsz ismerkedni akkor azokat amiket felsoroltál ott próbálkozz.
2011. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 doe deer ***** válasza:
google.com
2011. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm (az értelmes) válaszokat!

Kedves Második! Megkérdezhetem, hogy melyik oldalon jöttetek össze?


Harmadik, ott már kerestem, de eddig semmi, ennyi sütnivalóm van nekem is!


Kedves negyedik! Itt mégis hogy?

2011. szept. 4. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a negyedik kérdező vagyok de válaszolok: úgy hogy kiírsz egy önsajnáltató kérdést ("helyes vagyok! egy aranyos fiú! okos is!!! ja és anyagilag se állok rosszul de miért nem randiznak velem lányok?") és vársz. aztán kapsz olyan üzeneteket hogy írj privit. írsz privit. tádá
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, ez komoly? Mármint ennyi az egész?
2011. szept. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!