Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom majdnem...

1 éves kislányom majdnem mindig cicin aludt el este. Próbálom átszoktatni az önálló elalvásra, de sajnos nem sikerül. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ha beteszem a kiságyba sirni kezd, feláll... Sőt, már ha kiveszem akkor is sir. Ha éjjel felébred, akkor elég könnyen vissza tudom altatni.
2010. okt. 11. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Hagyod sírni,mig hajlandó lesz enélkül is aludni,vagy tovább is hagyod,hogy a cicit használja cumi helyett! Nem kellett volna rászoktatnod erre.
2010. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 22 hós koráig cicin aludt el.Én sose csináltam ebből óriási problémát.Így legalább elaludt.sok hasonló korú gyerekkel "szenved" a szülő hogy egyáltalán el tudja altatni.Nálunk magától leszokott a ciciről,és így a cici nélküli elalvásról.Azóta egy órán keresztül altatom.Cicivel ez kb 15 perc volt.Lehet hogy várni kellene még vele,ő még szerintem kicsi ehhez.
2010. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval. az enyém is 22 hós, és kap cicit elalvás előtt. nicns ezzel semmi. sok isemrős anya vna, aki panaszkodik, hogy nem alszik a gyerek stb....a barátnőm kisfia 1 éves, már most szenvednek az alvással. az enyém 1 évesen, ha megébredt, kapott cicit, és aludt tovább. az ő babája már 10 hósan elválasztota magát, de azóta küszködnek az elalvással és az éjjeli kelésekkel is. mi meg nem küszködtünk egy szemet se. a kislányom már átalussza az éjjelt, a nappali alvásával is minden ok. csak épp cicit kap elalvás előtt.
2010. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!