Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIt gondoltok a Pilar névről?

MIt gondoltok a Pilar névről?

Figyelt kérdés
Mielőtt fikázni kezditek, ez az egyik legrégebbi spanyol női név (teljes egészében María del Pilar), és kérlek az olyan választ is hagyjátok, hogy "minek külföldi név" (azért, mert szép), szimplán írjátok le a véleményetek. Köszi :)
2011. okt. 20. 23:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem nézek El barcot, csak nemrég ismertem meg egy spanyol lányt a fősulin (cserediák, teljes neve Pilar Ortiz Madrid) és nagyon tetszik a neve. Kíváncsi vagyok, hogy tetszik a többi magyarnak, mert én alapból spanyolmániás vagyok, és lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok... :D
2011. okt. 20. 23:19
 12/26 anonim ***** válasza:
Szép név, kellemes a csengése. Nekem a kapilláris szó jut róla eszembe. :) Magyar embernek lehet, hogy hülyén állna, de a "hazájában" nagyon szép.
2011. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
egy tüzes spanyol torreádorlánynak tök jó, de magyar vezetéknév mellett elég hülyén hangzik
2011. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szép név,kellemes a hangzása, (nekem a pixar jut róla eszembe)
2011. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Lákátos Dzsenifer Pilár.
2011. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen nagy fehér műanyagfülbevalós ötvenes spanyol ügyintézőnő jut eszembe róla. Mintha lett volna régesrég valami sorozatban...
2011. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha apaként spanyolos-olaszos neved van, vagy anyaként örökli a spanyolos-olaszos nevedet, közös vezetéknév (mint pl. Tóth-Kovács) akkor jöhet, de magyar név mellé furcsa lenne.
2011. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hemingway: Akiért a harang szól- egyik hőse, egy látnok jós-asszony is ezt a nevet viselte. Nem olvastátok?
2011. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Miért kell lehurrogni állandóan azt,aki nem magyaros nevet akar adni!? És akkor mi van,ha Szabó Pilár lesz?Soha senki nem arra koncentrál,hogy a vezetéknevével hogy hangzik.(vannak hülye kivételek!)Meg egyből ezzel a lakatos nintendóval,és Dzseniferrel (ami szerintem SZÉP név)jönni? Nem unjátok még?Én sem vagyok roma,de ami jó név,az jó név.

Kérdező! Ha neked ez tetszik,akkor add ezt a nevet!

2011. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is Gabriel Garcia Marquez ugrott be elsőre. A "100 év magány". Van egy gondom, elmondom. 2 "l" betűvel van ilyen családnév. Pillár. Nem vicc. A sógoromat így hívják.
2011. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!