Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIt gondoltok a Pilar névről?

MIt gondoltok a Pilar névről?

Figyelt kérdés
Mielőtt fikázni kezditek, ez az egyik legrégebbi spanyol női név (teljes egészében María del Pilar), és kérlek az olyan választ is hagyjátok, hogy "minek külföldi név" (azért, mert szép), szimplán írjátok le a véleményetek. Köszi :)
2011. okt. 20. 23:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a spanyolt, és ez a név sem tetszik.
2011. okt. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Jobb, mint a Dzsenifer, Szamanta, Vanessza, Dzsina, Tifani, Amira, Cinderella és Mirandolina - rongyrázás.
2011. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Valamelyik szappanoperaban hallottam ezt a nevet. Szerintem csúnya és nem magyarnak való név.
2011. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Rút név.
2011. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Elég sokszínű válaszokat kaptam, de hát nekem ez tetszik, másnak meg az Erzsébet, megint másnak meg a Márlonbrándó. Azért mindenkinek köszönöm a választ - ja és jöhetnek még vélemények. :)
2011. okt. 22. 00:21
 26/26 anonim ***** válasza:
Én tanulok spanyolul és a spanyol tankönyvünkben amikor ilyen párbeszédek voltak, akkor csomószor Pilar volt az egyik szereplő, de nekem valamiért soha nem tetszett ez a név.
2016. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!