Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen animét néztek most...

Milyen animét néztek most vagy ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lovely Complex.
2011. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy olyan nagyon kezdő animés és már láttál pár furcsaságot, akkor mondjuk Baccano (mint egy Tarantino film animében XD), Paranoia Agent(mooorbid), Welcome to the NHK (aktuális problémákkal foglalkozik) vagy Gintama.

Ha meghatót akarsz, akkor Natsume Yuujinchou vagy Mushishi. Ezek a japán hiedelmekkel is foglalkoznak, ami hasonló még és nagyon szép, az az Amatsuki.

Visítva röhögős a Gintama is, meg a Sayonara Zetsubou-sensei, aztán... A Level E is hatalmas.

Alapmű a Cowboy Bebop, ez igazából akciódús, hasonló a Samurai Champloo, de ez történeli-szamurájos. Akciódús, de kezdő animéseknek is simán jó a Tiger & Bunny.


Egészestéseket is írok :D

Bármelyik Miyazaki (pl. Totoro, Vándorló palota) - gyönyörű mesék

Toki wo kakeru shoujo (The girl who leapt through time) - én ezen rengeteget sírtam

Paprika - morbid pszichológiai


Remélem segítettem :D

2011. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

One piece (term a legjobb)

Fairy tail

beelzebub

Guilty crown

Gintama

Sket dance

Detective conan


és jelenleg csak ennyi jut eszembe

2011. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha izgalmasat akkor Fullmetal alchemist testvériség, Death note, Durarara!!, D.Gray-man, InuYsaha, fullmetal panic (az egy kicsit romantikus is). Ha romantikusat akkor Vampire knight, nana, lovely complex.
2011. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól függ milyen stílusú animéket szeretsz!


Szerintem a legszebb animék, amit minden animésnek látnia kell egyszer:


Hoshi no Koe (Voices of a Distant Star)

Hotaru no Haka (Grave of the Fireflies)

Kumo no Mukō, Yakusoku no Basho (The Place Promised in Our Early Days)



A Hotaru no Hakát ajánlom nem animéseknek is!

2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!