Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem olyan, mint mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem olyan, mint mi, töröljük el? Aki nem úgy gondolkodik, ahogy mi, hallgattassuk el? Aki (valamiben) jobb nálunk, tegyük nyomorékká? Milyen világ ez?

Figyelt kérdés

Fura a kérdés, és fura a témaválasztás? Hát én azt erősen kétlem. Hogy miért? Mert épp az exbarátnőm (és kutyái, szülei) tettek szinte tönkre ezek miatt. Betokosodott falusi család, középkori nézetekkel (és most nem amiatt verem ki itt a balhét, hogy "óóggyan már, kedves apuka, négyen húznánk meg a lányát egyszerre, mi olyan vészes ebben", hanem egész egyszerűen nagyon régimódiak), persze megspékelve némi újgazdagként összelopkodott pénzzel, és egyszerúen arra játszottak (és mivel túlerőben voltak, sikerült is nekik, úgy-ahogy), hogy tönkretegyenek.

Soha nem gondoltam volna, hogy vannak olyan egoista, vitára képtelen, nagyon, de "nagyon messzire képes elmenni" stílusú emberek, akik pusztán a dolgok megítélése, felfogása miatt képesek egy másik embert megnyomorítani. Találkoztatok már ilyenekkel? Mert én sajnos igen.


2010. dec. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
aztán mi is volt a problémájuk veled a családnak?
2010. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Valamivel csak kiváltottad a gyűlöletüket.Ok nélkül nincs.A szakítás miatt?
2010. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először a korodat és nemedet megkérdezném ha szabad :) (17/F). Én találkoztam ilyennel. Az exbarátnőm szülei pont ugyan ilyenek voltak, és tönkre tették a kapcsolatunkat. Elmesélném de elég hosszú, tehát itt nem nagyon akarom kiírni, ha mégis meghallgatnád szólj xd. Szóval vannak ilyen szülők és nem lehet rajtuk változtatni sajnos....
2010. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd írok választ később. Nagyon röviden: nem értettem velük együtt, emiatt kezdődött a gyűlölet. Pusztán azért, mert különbözött a véleményünk a világ egyes dolgait illetően.
2010. dec. 25. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, ezekkel nem lehet mit tenni, meg kell várni míg maguktól meghalnak.
2010. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pl a szexben?
2010. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár jótanács:

- Nem mindig az a legjobb megoldás, ha mindenáron ragaszkodunk a saját álláspontunkhoz. Persze olyan dolgokra értem, amik nincsenek közvetlen kihatással rád. Mondjuk ha a politikáról, közügyekről, sportról, stb. eltérő a véleményetek, azt felesleges túlragozni.

- Másrészt ha az exbarátnőd tényleg szeret(ett), akkor azért ketten igazán ellen tudtatok volna állni pár zsémbes öreg zsörtölődéseinek. Láttam már durva ellentéteket, és láttam, hogy a szerelmesek nagyon rugalmasan meg tudják kerülni a szülők által felállított gátakat.

- Végül: van, hogy a legbölcsebb dolog futni. Persze átvitt értelemben. Volt nekem olyan barátnőm, akinek a szülei minden vacakba belekötöttek, amikor náluk voltam, mint ha kihallgatáson lettem volna. Párszor ezt eljátszotta, utána többet nem láttak. Együtt voltunk a csajjal, csak épp hozzájuk nem mentem. Mégis sikeres párkapcsolat volt, és nem emiatt lett vége.

2010. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!