Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttetek már ki sírva a...

Jöttetek már ki sírva a fodrásztól? Amikor egy jó sérót akarsz, ehelyett alig mersz a tükörbe nézni?

Figyelt kérdés
Dús, vöröses árnyalatú hajam volt. (Sajnos, ez már múlt idő. ) A régi fodrászom kiment külföldre, ezért mentem másikhoz. Kértem egy lépcsőzetes vágást - csak igazítani kellett volna rajta - és festést (sajnos 16 éves korom óta őszülök, így ez nálam nem divathóbort). Mit kaptam? Egy sötétbarna, sárga csíkokkal "díszített" borzalmat, ráadásul úgy megkopasztott, mint a tyúkot. A fejbőrömet is szétmarta a vegyszereivel. Nem vagyok már mai csirke, de nehogy már úgy nézzek ki, mint a saját öreganyám! Ti jártatok már így? Mit csináltatok?
2011. okt. 30. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok mondani, de én nem járok fodrászhoz, mert mindig más hajam lett, mint amit szerettem volna. Kipróbáltam párat, de nem jött össze, így otthoni hajvágás megy és hála párom segít festeni is.
2011. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak, amikor én is otthon festettem, sőt a család segített a vágásban is. Csak mióta jobban őszül, azóta rugalmatlanabb és még erősebb szálú (amúgy is vastagszálú hajam van).

SZERENCSÉRE a múltkori kommentemben említett szalonban - ahogy lehetett - helyrehozták :-)))

Ugyan nem olyan a színe, mint volt - ahhoz kell vagy 3 hónap -, de sokkal harmonikusabb lett. A formáját meg úgy alakították, hogy aki nem szakértő, nem veszi észre, hogy egy elrontott frizura feljavított változata az új séróm :-) Sajnos, legalább 6 hónap, mire valamennyire megnő :-( De MÁR KI MEREK MENNI AZ UTCÁRA :-)

Mindenesetre sokat tanultam az esetemből....

2011. nov. 6. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!