Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10. kerület Bihari utca...

10. kerület Bihari utca tényleg nagyon rossz környék?

Figyelt kérdés
Nem tudok pontos házszámot, Ecseri úti megállótól 10perc, 99es busz valamelyik megállójánál van az albérlet..
2011. okt. 31. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jó hát nem tudom most milyen, de amikor pár éve ott laktam akkor még tűrhetőnek találtam. bár ébredtem arra, hogy valami strigó félék baseball ütővel kergettek egy tagot az utcán :D

akkoriban szoktam futni esténként, és nem támadtak meg. bár hozzátartozik, hogy nem vagyok az a kimondottan törékeny alkat és jellem.

2011. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azt hiszem az az albi sztorno....
2011. okt. 31. 21:20
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Ecseri úti posta se leányálom, sokan voltak, bementem (a Népligetnél dolgoztam akkor) és éppen bunyó volt, mert két C egymást püfölte, a biztonsági őr ki akarta dobni őket, kést is láttam, gyorsan leléptem onnan. Ott ne vegyél ki albérletet.
2011. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!