Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Főiskola, vagy pasi? Sajnos...

Főiskola, vagy pasi? Sajnos mindkettő nem megy.

Figyelt kérdés

Főiskolára járok, mellette dolgozom. Már az is megfordult a fejemben, hogy felmondok, mert tanulnivalóm engeteg van ebben a szemeszterben, több, mint eddig, és nehezen hozom össze a dolgokat. És most (2 hónapja) ismertem meg egy aranyos pasit is, de sajnos nem tudok annyi időt szánni rá, amennyit szeretnék, és amennyit ő is szeretne. Ugy érzem, hogy kapcsolatmegszakítás lesz a vége ennek... Sajnos, pedig nagyon jól megvoltunk, össze is akar jönni velem, és én is szívesen lennék vele. Mit tegyek? :S

Így is már nagyon kimerült vagyok, ám a sulim, meg a munkám is szeretem, egyiket sem hagynám ott szívesen, meg nem is lenne értelme, akkor minek kezdtem volna el egyáltalán (a sulit)?


2011. nov. 3. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az iskola! A pasi még nem is több éves kapcsolat, nem is ismered igazán... De ha ismernéd is, sosem biztos, hogy egy kapcsolatnak lesz jövője, de még ha örökké szeretitek is egymást, a boltban nem adnak ingyen kenyeret a nagy szerelemért, a pénzért, amit a munkáddal, és a tanulással szerzel, annál inkább... Ha meg ő életed szerelme, és Isten is úgy akarja, találkoztok majd később, mikor elvégezted az iskolát, és biztos jövőd van... A sulit viszont semmiért ne add fel, mert tényleg ezen múlik az életed, és nem szabad eljátszani egy fellángolás miatt..
2011. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fősuli!

Nem írom le ugyanazt amit az első írt,de ez így van. Sőt ha a srácnak ezt elmondod, ő is meg kell hogy értse!

2011. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hajjaj... Szerintem megmondom neki, hogy hagyjuk a barátkozást. Hiányozni fog nagyon, de ha nem teszem, akkor a suli bánja. Köszönöm a segítséget!
2011. nov. 3. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemre járok, és tavaly pont vizsgaidőszakban ismertem meg egy kedves fiút, akivel jól működött minden, de igényelte hogy legalább 2 naponta találkozzunk.... Vizsgaidőszakban meg olyan szinten bevan osztva az ember ideje, hogy 1-2 óra is sokat számít, úgyhogy nekem is volt egy döntésem, én is a tanulást választottam. Azt gondolom, hogy az ember diploma után ráér keresgélni az igazit.
2011. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg ez mind csak kifogás. Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné. Azt nem hiszem el, hogy valakinek 2-3 naponta nincs ideje találkozni valakivel 1-2 órára (amennyiben egy városban laknak). Én is voltam főiskolás, szóval nem csak a levegőbe beszélek.

Mellesleg nem vizsgaidőszakban kell nekiállni mindent megtanulni...Szorgalmi időszakban is el lehet kezdeni a felkészülést.

A sulit természetesen nem hagynám ott senki miatt, de nem is kell megszakítani a kapcsolatot.

2011. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Februárban jöttem össze a (most már) vőlegényemmel.. Első éves egyetemista voltam akkor. Év végén jobb lett az átlagom, mint félévkor. És rengeteg időt töltöttem és töltök azóta is a párommal. Csak akarni kell...
2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne menne mindkettő? Nem értem..
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!