Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 'Lecserélt' a...

Mit tegyek? 'Lecserélt' a legjobb barátnőm

Figyelt kérdés
Már 7 éve ismerem és azóta legjobb barátnők vagyunk. Nagyon sok élményünk volt,és nagyon sokszor mondta hogy mindig én leszek a legjobb barátnője stb.stb. Nekem sosem kellett "többezerspan" elég volt nekem az ő barátsága,meg hogy mellettem állt. Fél éve viszont belépett ebbe a barátságba egy harmadik lány is,akit én viszonylag kedvelek,de nagyon tud idegesíteni..A barátnőm már pár hete csak vele foglalkozik,suli után mindig megvárja,engem viszont már nem, max ha megkérem rá,de akkor sem mindig.A suliba is egyedül hagy,mert a másik lánnyal van ,ha odamegyek hozzájuk,akkor sem törődik már annyira velem.Eleinte megpróbáltam,hogy oké,akkor legyünk hárman legjobb barátnők,ez viszont nem sikerült. Ugyanaz lett az eredménye,akkor is ha hárman mentünk el valamerre,velem nem nagyon foglalkoztak.Szeretném ha a legjobb barátnőm újra foglalkozna velem és olyan lenne mint régen :/ 13/L
2011. nov. 3. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 2 éve. Hú mennyit sírtam miatta. :( . Visszagondoltam az eggyüt töltött időkre, a sok röhögésekre, a ciki és vicces emlékekre. És ő csak úgy lecserélt. Még ma is fáj ha bele gondolok. Mindig ott voltunk egymásnak. Azt mondtuk, hogy mindig barátok leszünk. Most pedig csak köszönünk egymásnak. Azóta van egy másik barárnőm, de mégis hiányzik. És soha nem találtunk egymáshoz vissza. És azzal a másik lánnyal még mindig barátok.
2013. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ismerem ezt az érzést,engem is lecserélt...😞😥
2018. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!