Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vegyem viccnek vagy vegyem...

Vegyem viccnek vagy vegyem komolyan? Ti a helyembe minek vennetek?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo:) Van egy jobaratom, akivel mondhatom h nagyon jol kijovok. Az este beszeltunk telefonon es mindenfele szoba jott, mivel eleg sokat beszeltunk. Mondtam neki h egyszer almodtam vele hogy o eljegyzett. O erre azt mondta h biztos ez a vagyam, s en magamba folytom s ezert almodom meg, de azert jo volna kimondani az ilyen titkos vagyaimat es hogy beszeljuk meg:) en viccnek vettem az egeszet es azt mondtam hogy " igen, ez a vagyam ", ekkor o azt mondta hogy jelenleg nem lehetseges az eljegyzes mert nagyon messze dolgozik tolem es (egyben onnan is ahol o lakik) par honapig ( kb 600 km-re ) s ezert nem lehetne egy igazi kapcsolat, de amiutan hazajon meg beszelgethetunk rola, meg targyalunk. En az este viccnek vettem, de most kezdek gondolkozni s rajonni h nem is volt annyira vicc a reszerol, s azt tudom hogy minden viccnek fele igaz, akkor megha viccnek is gondolta ( amit nem hiszem ) akkor is van ott valami nala.

Szerintetek tevedek


2011. nov. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Részéről is van valami, de részedről is :))

Különben - még ha azt is álmodtad - nem mondtad volna el neki, mert nem lett volna jelentősége.

Sok boldogságot :) Hallgass az ösztönödre.

2011. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
meg sosem flortoltek veled?:))) nyilvan nem kell szo szerint komolyan venni de lehet belole valami ha mindketten komolyan gondoljatok. de pl nekem volt egy haverom aki szetetett szepeket mondani szinte mindenkinek aztan sosem vllt semmi.( mondjuk nem is akartam semmit csak en is belementem a jatekba)
2011. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Felkínálkoztál neki, hülye lenne kihagyni, de ebből csak szex lesz, nem lánykérés. Hány évesen vagy ennyire gyerekes?
2011. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!