Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Ilyen emberrel lehet komolyan tervezni?

Figyelt kérdés
megismerkedtem a pasimmal,aki szüz volt,nekem már van tapasztalatom.nagyon-nagyon komolyan gondolom vele,eltudnám képzelni vele az egész életem,csak sajnos ö még mással nem volt,attol félek,h évek mulva kiszeretne probálni más nöt is,ezért ma mondtam neki,h szüneteljünk,h legyen neki legalább egy szexuális élménye rajtam kivül,ö erre föl mérgedt és mondta,h nem tudná megtenni,mert nagyon szeret.de akkor tervezek vele komolyan?de mi lesz ha 10év mulva mást akar?20l
2010. nov. 21. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mondjam, sajnos te nem veszed komolyan a helyzetet. Megfutamodsz a kihívások elől, és a neked könyebb utat választod. Miért gondolod azt, hogy akinek életében csak 1 vagy 2 kapcsolata volt, az amatőr és nem tud komoly lenni? Arról mi a véleményed, ha olan pasival hozna össze a sors, akinek előtted 120 csaja volt, minden hónapban más?

De te tudod, te életed, te tervezed.


És még véletlenül se általánosíts. Ebben az esetben nem szabad. F

2010. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És az mitől biztos, hogy 10 év múlva együtt lesztek?
2010. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nagyon sok közös tervünk van,van olyan is amit már megvalositotunk.én nagyon érzem,h ö az igazi és ö is nagyon szeret.még egyszer se éreztem igy,tudom,h megtaláltam a másik felem.ö számomra nem olyan mint a többi férfi,akik voltak már az életembe.és ettöl félek,h elveszitem.lehet,h hülye gondolkodásom van,de akkor is igy gondolkodok.
2010. nov. 21. 00:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szereted de elküldenéd egy másik lány vagy lányok karjaiba? OO ezmiez? inkább örülj neki, hogy csak te kellesz neki, nagyon elküldd már. És ha utána meg vissza se jön?

Ha komolyan gondolod, akkor maradjon minden úgy ahogy van, ha meg komolyan ezt akarod (elküldeni szünetelni) akkor te akartad, de hülyeség.

2010. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem szivemböl akartam elküldeni,csak olyan pillanatnyi valami volt.köszi akik válaszoltak!
2010. nov. 21. 00:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Az élet lutri. Akkor is kiköthet más nők ágyában, ha előtted már a fél világot megfarkalta. Nem ezen múlik. Ezenkívül teljesen felesleges azon aggódni, hogy mi lesz 10 év múlva. Majd akkor kiderül. Az ördögöt meg nem kell kísérteni. Ha más nő ágyába zavarod, mindig meg van a veszélye, hogy nem tér vissza hozzád.
2010. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ember tervez isten vegez
2010. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha ő az Ő akkor ő az Ő. Nagyon tapasztalt, kevésbé tapasztalt, nem tapasztalt, elhagyhat bármikor ha úgy alakul.

Adj magatoknak esélyt, ha mindketten így érzitek most.

Később mindenki változik kicsit egyébként is.

Nálunk én voltam tapasztalatlan, és együtt vagyunk 12 éve házasok, és ez így is fog maradni. Részemről biztos :-)

2010. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is felvesztem volna a helyébe, és azt feltéteteleztem volna hogy nem is szeretsz. Hülye ötlet az már biztos! 20/F
2010. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Több olyan ismerősünk is van, akiknél első, sokszor gimis szerelemből lett házasság, mégis megvannak együtt boldogan évtizedek óta. Nem ezen múlik.
2010. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!