Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek is volt mar olyan...

Veletek is volt mar olyan hogy akirol azt hittetek hogy legjobb baratnotok a hatatok mogott kibeszelt. Irigy volt ratok amiert nektek tartos es jo kapcsolata van?

Figyelt kérdés

nemreg hallottam vissza,hogy akirol azt hittem hogy a legjobb baratnom a hatam mogott kibeszel..a barataimat ellenem allitja,a multkor azt mondta nekem hogy "olyan tokeletes a kapcsolatod"..innen gyanakozni kezdtem..

16/L


2009. máj. 7. 14:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hatatok*
2009. máj. 7. 14:21
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsi :)
2009. máj. 7. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy volt, ilyen mindenkivel volt. mivel a fiatal lányok nagy része, egy felszínes gondolkodású, és teljesen üres ember. miről tudna beszélgetni másokkal? csak másokról, mert egy önálló gondolata nincsen.

ezért vannak csak fiúbarátaim...azoknak ha nem tetszik valami,igaz, hogy megemlítik a dolgot akkor is ha nem vagy ott, de neked is megmondják.

L/19

2009. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Velem még nem fordult elő pont ugyanilyen dolog, de nekem is volt egy állítólagos "legjobb barátnőm", aki kihasznált, átvert többször is, és a legrosszabb ami történt az hogy elárult. Belekeveredett egy "vitába" mert leqrvázott egy csajt én meg megvédtem és rajtam csattant az ostor és engem akart megverni az a csaj meg a barátnői és amikor oda kellett volna állni eléjük én odaálltam, de a barátnőm közölte velem hogy ő nem fogja magát szétveretni és arrébb állt. Persze nem lett belőle semmi. Azóta is max köszönő viszonyba vagyok "csak" vele. (Bár néha még ezt is soknak érzem...)
2009. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mar en is kezdek atalni a fiukhoz,marmint fiukkal baratkozni :)

amugy fiukat is probal ellenem allitani ..

2009. máj. 7. 14:29
 6/12 A kérdező kommentje:

nah ilyen szituacioban meg nem volt reszem..de ez se semmi..

nem ertem hogy lehetnek ilyenek a lanyok..

en nem vagyok ilyen,nem vagyok kepes elmondani masnak mas titkait,vagy a hata mogott kibeszelni..

hath meg kihasznalni..

pff..

milyenek a lanyok :|

2009. máj. 7. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, figyelj, ezt a csajt emberszámba sem venném a helyedbe, és rendesen elkapnám egy jó kis beszélgetésre, hogy mégis mi a f*szt képzel magáról. ne hagyd ennyiben, azt meg főleg ne, hogy a legjobb barátnőd maradjon.

akiket ellened tudott állítani, azoknak gratulálok, hogy ilyen befolyásolható emberek.

hozzám a jóisten szállna le az égből, bármilyen "másokellenfordítós" szöveggel, az sem tántorítana el azoktól akiket szeretek.

az ilyen emberek b*sszák meg.

keress más társaságot.

2009. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*állítani...:DDD akarom mondani: ellened tudott fordítani :D


bocs, csak a nagy lendületben össze vissza beszélek.

2009. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mar engem sem erdekel rajottem hogy milyen ez a lany..

en se veszem mar szamba

de ha latja hogy szunetbe en telefonalok,tudja hogy a baratommal..

mar olyan sunyin nez,vagy nemistom

na de lesz*rom!

koszi a valaszokat :)

2009. máj. 7. 14:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen barátod van nincs szükséges ellenségre. Velem még nem történt ilyen, de a téma ismerős.


Egy zenét tudok ajánlani neked a témában: Sub Bass Monster - Igaz vagy hamis.

2009. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!