Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen területen lehet megtalá...

Milyen területen lehet megtalálni a megfelelő közeget?

Figyelt kérdés

Melyik az a szakma Magyarországon, aminek a művelőire nem a tipikus magyar mentalitás jellemző? (Akinek nem inge...) Ahol az emberek tiszta lelkűek, önzetlenek, vidámak, optimisták, nem versengenek, aki rosszabb helyzetben van, az nem irigykedik, nem féltékeny, aki jobb helyzetben van, az pedig nem kérkedik, nem néz le másokat? Ahol nem cinikusak, nincs annyi irónia, inkább tisztelet a másik iránt, nem istenítik a pénzt, nem foglalkoznak annyit a másik magánéletével, nem politizálnak, nem pletykálnak, nem beszélnek ki vagy nevetnek ki mást a háta mögött. Egyszóval ahol nem a hatalmasra duzzadt egó vezérli az embereket.


Nem panaszkodni jöttem ide, hanem tényleg keresem az ideális helyet! Tapasztalat, ötletek? :)


2011. nov. 9. 14:01
 1/3 zkriszti3 ***** válasza:
Egy alapítvány tagja vagyok.Nálunk nincs versengés,irigykedés.Egy a célunk,közösek a problémáink.Válogatott emberek kis csoportja minden társadalmi rétegből.
2011. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Megkérdezhetem, milyen alapítvány? Vagy csak hogy nagyjából mivel foglalkoztok?
2011. nov. 9. 14:43
 3/3 zkriszti3 ***** válasza:
Otthon Segítünk.Kisgyermekes anyukák fordulhatnak hozzánk ha túlterheltek.Számunkra ez nem munka,életforma.
2011. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!