Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen problémáitok vannak...

Milyen problémáitok vannak mostanában?

Figyelt kérdés
Bármit leírhattok:)
2011. nov. 11. 01:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Problémás csaj.....
2011. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Fájásaim vannak, indulok szülni! :)))))
2011. nov. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sok munka, időhiány, kevés idő a párommal.
2011. nov. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 megértelek. Nálam problémás fiú.

#2 Gratulálok! :))))

#3 Remélem ennek ellenére minden rendben van a pároddal és ez nem megy a kapcsolatotok rovására.

2011. nov. 11. 02:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Már közelebb vagyok a harminchoz mint a húszhoz és egyáltalán nincsenek barátaim, barátnőm soha nem volt, és ami leginkább megrémiszt, hogy talán már nem is vágyom ezekre. Ezen kívül abszolút nincs semmi jövőképem, nem látok semmit magam előtt, örülök minden nap, hogy még fel tudok kelni, de egyre kevesebb értelmét látom az egésznek.
2011. nov. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hogy végleges szőrtelenítésre fizessek be, vagy vegyek egy jó epilátort?
2011. nov. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hogy mi legyen ma az ebéd !
2011. nov. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szeptember óta tudom, hogy ki kell húzni az egyik hátsó fogamat felül a bölcsességfog miatt, de vagy az orvos volt beteg vagy én. De most kedden kihúzták, úgyhogy ez már szerencsére csak volt probléma:) Most az, hogy vigyázni kell rá:D 19/L
2011. nov. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
csak "az" ami 2 éve folyamatosan... vagyis inkább "ki"... a többit már szinte megoldottam.
2011. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tegnap megoldódott a munkanélküli problémám.

Amúgy ez az ország a nagy probléma, egyáltalán nincsenek lehetőségek, de igyekszünk szépen-lassan felépíteni a közös életünket.

2011. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!