Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a kéregetőket/haj...

Hogyan lehet a kéregetőket/hajléktalanokat a legjobban lerázni?

Figyelt kérdés
azon kívül, hogy elmész onnan, elküldöd melegebb éghajlatra, és nem szólsz hozzá
2011. nov. 13. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkerülöd őket.
2011. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát oké, de csak úgy rajzanak az egyetem körül...
2011. nov. 13. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell beszólni nekik, elég, ha simán megmondod, hogy ami pénz van nálad, arra szükséged van neked is és kész.
2011. nov. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"sorry, I don't speak Hungarian"

betanulhatod egzotikusabb nyelveken is, vagy jó bármilyen halandzsa

2011. nov. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 szó határozott hangsúllyal: NEM, NINCS!! esetleg megtoldva azzal, hogy elnézést...
2011. nov. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy,hogy:"Szevasz!"és továbbmész.és még illedelmes is voltál,mert köszöntél neki:)
2011. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nincs és kész. Ha nem használ, mert mondja tovább, vagy valami, akkor csak menj tovább.


Én egyszer belefutottam egy nagyon durva c*gány nőbe, azt hittem, sosem szabadulok meg tőle.

Bérletet mentem venni, és pont akkor volt az, hogy az ezreseket ellátták valami plusz biztonsági jellel vagy mi. Na, hát nekem maradt egy "régi", és 3 megállóra volt tőlem egy bank. Oda el kellett mennem, hogy beváltsák. Út közben egy nő bepattant elém, hogy adjak neki pénzt, mert beteg mind a 13 db unokájával együtt, és legalább egy kg cukrot vegyek. Mondtam, hogy ne haragudjon, de nincs pénzem. Addig veszekedett velem, amíg mondtam, hogy jó, adok, de előbb elmegyek a bankba. Közölte, hogy nem kell, majd ő elmegy és elintézi nekem. Mondtam, hogy itt várjon meg, mindjárt jövök. Átmentem a bankba, aztán kerülővel vissza a bérleteshez. Végig a hideg rázott, hogy melyik bokor mögül fog újra támadni.... Hiába próbáltam szépen megmagyarázni, hogy én is pénzből élek, és nekem is kell, mintha a falnak beszéltem volna.

2011. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!