Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerrezzek barátokat...

Hogyan szerrezzek barátokat új suliban?

Figyelt kérdés
Nem rég kerültem új suliba és azt vettem észre hogy a barátkozás a többiekkel nem megy olyan egyszerűen mint ahogy azt gondoltam. Probálok mindenkivel közös témát találni de eddig nem negyon sikerült. Próbálkozzak tovább vagy mit tegyek? Légyetek szívesek adjatok valami tanácsot mert elég rossz ez a helyzet. Normális választ kérek!
2011. nov. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami szakkör/sport? Eljárhatnál oda..esetleg közös programok az osztállyal?
2011. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jrok kosarazni, ott szereztem barátokat, de osztálytársaimmal is szeretnék haverkodni és ehhez kellene valami tanács.
2011. nov. 15. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdjeményezz beszélgetéseket. Pl tanárokról, kedvenc óra, volt-e házi, kedvenc zene vagy bármi..
2011. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!