Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már problémátok más...

Volt már problémátok más utasokkal a tömegközlekedésen? Milyen jellegűek?

Figyelt kérdés

A mai nap nem bírtam tovább, bizony beszóltam egy embernek. Rendszeresen találkozom olyan népekkel, akik nem képesek moderálni magukat vagy ilyesmi. Vidéki vagyok, de mikor Pesten utaztam a villamoson egy ürge szabályosan imitálta, hogy megkefélt! (jó ez egy kicsit viccesen hangzik, de el lehet hinni, hogy undorító volt). Állnom kellett, erre beállt mögém és hát... arrébb menni persze nem tudtam, mert tömeg volt. A mai napon pedig mialatt vártam a távolsági buszra egy fazon úgy beállt mögém, szinte már a a nyakamba ült, nagyon zavart. Beállt a busz , így még inkább csak rám mászott, nem bírtam, beszóltam neki, hogy attól, hogy a sarkamba áll még nem fog előbb felszállni a buszra. Persze még neki állt feljebb, de én nem fogom tűrni ezt tovább.

Nektek is vannak hasonló jellegű problémáitok?


2011. nov. 16. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés. Ne öltözködj kihívóan és nem lesz ilyen gondod. Vagy ne vegyél róla tudomást. Pestet nem fogod tudni megnevelni. Te fogsz megváltozni...
2011. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem öltözködöm kirívóan, sőt még hosszú kabát is volt ma rajtam, és nem is konkrétan Pesttel van a baj, pécsi vagyok és ez a mai is Pécsett történt. Csak leírtam, hogy volt Pesten is egy ilyen eset.
2011. nov. 16. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Pécsen ugye első ajtózás van a súlyos ellenőr hiány miatt. Sokan olyan figyelmetlenek, hogy felszállás után megállnak a középső és az első ajtó között. Emiatt a többiek nem tudnak felszállni. A busz elejében nyomorog mindenk, a hátulja teljesen üres. És ezek a nyomoroncok nem veszik ám észre, hogy miattuk nem lehet felszállni, rendesen elférni. Ha szólnak nekik, akkor fel vannak háborodva. Meg a masszív hugyszagot árasztó csövesek. Sokszor levegőt nem lehet venni a buszon. Na meg a gyerekek a hatalmas hátizsákkal. Tömegben mindig leveszem a hátizsákom, mert úgy jobban el lehet férni. Egyesek erre nem képesek, inkább a másik ember arcába nyomják aztán meg forgolódnak vele...
2011. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, több problémám is volt, de vágül is nem csoda, hiszen rengeteg emberrel kerül össze az ember, akad köztük egy-két ilyen. Volt ilyen kefélős is, kétszer. Először annyira megdöbbentem, hogy nem csináltam semmit. Másodszorra viszont szóltam, hogy ne másszon már ennyire rám és arrébb toltam. Volt olyan is, aki a táskám akarta kipakolni, de szerencsére épp úszni voltam, szóval csak az úszócucc volt nálam, és szerencsére nem vágta, csak belenyúlt. Volt beszólogatós néni, aki elkezdett szitkozódni, mert állítólag útban volt neki a táskám, de ezt vagy tíz percig mondta. És volt egyszer olyan, aki köpködni kezdett a metrón, na az teljesen kiborított, de ott szerencsére a többi utas közbelépett és leállította.
2011. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én komolyan mondom nem értem az ilyen embereket. És tudjátok az a legviccesebb, hogy főleg mostanában egyre inkább biztat minket a kormány arra, hogy használjuk a tömegközlekedést, mert milyen nagy a szmog, és mennyire szennyezi a környezetet a sok autó. Nos ez tényleg így van, csak arra nem gondol senki, hogy a tömegközlekedésen bemocskolódik a ruhám illetve olyan szituációkba kerülök, amikről itt szó volt. Jó most én ezért nem fogok rögtön kocsira váltani, nekem is véges a fizetésem, de azért úgy gondolom nem bunkóság szólni az ilyen népeknek ,hogy disztingváljanak :D
2011. nov. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!