Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai 20-22 éves lányok miért...

A mai 20-22 éves lányok miért viselkednek rib*ncként?

Figyelt kérdés
Ez lett az új divat? Berúgni minden másnap. Összefeküdni akárkivel? A különböző közösségi oldalakat teleírni mindenféle hülyeséggel büszkélkedni azzal ami szerintem szégyen?!("Olyan részeg voltam nem tudtam haza menni... stb.) és még sorolhatnám.
2011. nov. 20. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Az embereknek vannak tipusai, ezek a lanyok, akikrol beszelsz, ezek a tipusok, ennyi az igenyuk, ez a tudatlansag megnyilvanulasa!

Nem tudjak elfogadni onmagukat, nincs onbizalmuk, es alkohol fogyasztasa az, ami batorsagot ad nekik, ekkor tudnak kinyilni, felszabadulni, s aztan eljon az ido, amikor felebrednek, mivel eleg koran kiegnek! Termeszetesen mirol tudnanak beszelgetni, ha nem arrol, amiben elnek, tehat az alkohol es annak hatasarol.

2011. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ez miért tartozik a kultúra és közösség kérdéséhez,de mindegy..... Én 21/L vagyok és nem járok bulizni nagyon ritkán iszom alkoholt 1 éveben egyszer kétszer baráti társaságban és nem hencebek vele a közösség oldalakon!!!Szerintem ez nem divat... Ja,és nekem nincs pénzem italra... nem vagyok eleresztve anyagilag, szóval nem tudom, te honnan veszed,hogy ebben az orszában van pénz a bulizásra...?Mert ha valaki bulizik az dárga dolog ... pia (valakinek a cigi....)Szóval erre sokaknak nincs pénze... ahogy nekem sem
2011. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Minden legény menyecskére vágyik, mert ha nincsen megzápul az ágyék. De minden ember keresi a párját, mert nem érdekli semmi csak a PÁRZÁS!
2011. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki ilyen, csak ezeket veszed észre, ezeket látod nap mint nap.
2011. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó! Ha nem tudod miért tartozik ez a kérdés a kultúra és közösség kategóriába el mondom neked: azért mert ebben élünk elfajul a kultúránk és a közösségi élet egyaránt. az pedig hogy neked nincs pénzed szórakozni járni vagy alkoholra még nem azt jelenti hogy másnak sincs és hogy a mai lányok nem használják ki. persze tisztelet a kivételnek. bár többen lennének azok a lányok akik normálisan viselkednek.
2011. nov. 20. 15:48
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Rosszra figyelsz, rossz körökben mozogsz, nem megfelelő ismerősökkel vagy körülvéve a FB-on. Erről ki tehet?
2011. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én nem járok bulizni. Attól hogy vannak ilyen ismerőseim meg nem hoznám összefüggésbe azzal hogy én is ilyen vagyok. bár megtehetném hogy eljárok bulizni és leiszom magam a sárga földig nem teszem mert más az értékrendem. ne támadjatok hisz ez csak egy kérdés.
2011. nov. 20. 15:59
 8/23 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de a 12-13 évesen is ribancként viselkednek már. Miért? Gondolom az alkesz fater meg rinyáló mutter, plusz a fostartály tévéműsorok megadják a választ.
2011. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Készséggel elismerem, hogy a leírásban szereplők "ribancként" viselkednek, ha a pontosan ugyanúgy drogozó/részegeskedő/mindenkivel összefekvő 20-22 éves fiúkra is találtok egyenértékű "definíciót".


Ezek után: akik úgy viselkednek, ahogy, azok csupán szerencsétlen, ostoba emberek. Önbizalom- és önbecsülés-hiányosak, frusztráltak, tele vannak félelmekkel. Ha lányok ha fiúk: labilisak. Nem mindenki teherbíró ember - se huszonkét, se negyven évesen. Aki pszichikailag eleve sebezhetőbb alkat, azt a külső közegből érkező pokoli nyomás (amit én korszellemnek hívok), gyorsan összelapítja. Szegény gyerekek.

2011. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen csak ezek mutogatják magukat, ezeket látod.

A normális lányok nem szemetelik tele a facebookot mindenféle hülyeséggel, nem rúgnak be minden egyes bulin és nem váltogatják a barátjukat sűrűn.

2011. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!