Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak e olyan emberek a...

Vannak e olyan emberek a magyar társadalomban akik nem ítélnek el minden cigányt függetlenül attól hogy ismerik e vagy nem?

Figyelt kérdés
Magyarországon sajnos ez van! A tv-ben látott sz@rkavarások és a jobbikos témák miatt. Pedig a magyar emberek többségének nincs gondja a cigányokkal de mégis tudja mondani hogy te büdös cigány így meg úgy
2011. nov. 24. 17:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

értelmetlen hipotézis a cigánybűnözés szó maga is, hiszen itt nem pusztán cigánybűnözésről, hanem cigánykérdésről van szó!

a probléma nagyon összetett és a megoldása sem leeht egyoldalú, a területi szeparáció ugye kilőve, a segély megszüntetése szintén hibás lépés lenne hiszen egész generációk nőttek fel ezen, megszüntetése hatalmas elégedetlenséghez, polgárháborúhoz vezetne melyből a cigányság kerülne ki győztesen!

2011. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Ja mielott meg lejobbikfanboy-ozol: sosem szavaznek egy ilyen viccpartra.
2011. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
helyesbítenék egyik pártra sem szavaznék mert mindegyik egy vicc!
2011. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

magyarokiránti gyűlöletük mégjobban felerősödne!


szerintem nem kell attól félni hogy a cigányokban felerősödik a magyar gyűlölet inkább arra kéne megoldást keresni hogy a magyarokba ne nőjjön tovább mert már így is a plafont veri

2011. nov. 24. 18:33
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon sajnos ez van!"


Nyilván teljesen alaptalan, akár 1db-ot is elítélni. Pfejj a büdös rasszizmus! Ártatlan áldozatok minden háborúban vannak. Márpedig valaki gyilkolja az embereinket! Az ártatlanjainkat!

2011. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

te melyik megyében laksz kérdező?


menj már el Tarnabodra, hogy mi van ott

aztán szeresd a cigányokat

2011. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%

Tisztelt kérdező, kedves válaszadók!

Amit a cigányság művel az egyenesen a métely!Azért vállal gyermeket mert azt jó befektetésnek nézi, sőt ha ez a befektetés még "beteg" is akkor még jobban jövedelmezik, hát tegyük beteggé....ez nem más mint az emberi élet meggyalázása, gyermekek születnek azért hogy a szüleiknek ebből és ne tisztességes munkából kelljen élniük!Ezt keresztény emberként nem tudom elfogadni, sőt megvetem őket!Nem származásuk, nem bőrszínük hanem életvitelük miatt!Jó lenne felébrednie minden cigánynak, és nekilátni beilleszkedni, tanulni, és dolgozni mert ez ad gerincet az embernek nem a semmittevés, ezt nyugodtan kérdezd meg akármelyik dolgozó magyar embertől, akinek az adójából élnek ezek a semmirevaló emberek!

2011. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem tőletek hogy szeretitek e a bűnöző rosszindulatú cigány embereket

hanem azt hogy miért veszitek a cigányokat egy kalap alá?

Cigány vagyok és cigány létemre én is utálom az ilyeneket mint amilyeneket felsoroltatok (lop,gyilkol,retkes piszkos stb.) sőt tovább megyek nekem kb 2-3 cigány barátom van a többi mind magyar

2011. nov. 24. 18:44
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

ha minden cigány olyan lenne mint te semmi baj nemlenne a cigányokkal.

sajnos nemegyszer hallok olyat a cigányoktól, hogy te büdös magyarg*ci most megdöglesz, szúrjuk le a r*hadt magyarokat stb. az ilyen "elemek" miatt vannak az előítéletek úgy 40-50 éve ilyen nem létezett a cigányság tudta hol a helye a társadalomban és megis találta a helyét, a mai cigány fiatalság azonban szívből gyűlöli a magyarokat(hangsúlyozom többségük), legszívesebben írtaná őket. kérdezem én nincs e ugyanilyen gyűlölet a magyarok irányából? dehogyisnincs!

mindkét "oldal" gyűlöli egynmást de miért?

2011. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Téged, még nem vert meg cigány? Engem igen és azért, mert, magyar vagyok. Fajgyűlölet ezerrel.

Tudod mit?

Éljél csak, a cigányok között. Lehetőség van rá, ezért is, tedd meg nyugodtan. Ne válogass és cselekedj úgy, hogy azt lássák, hogy közömbös vagy. Majd írjál a tapasztaltadról.

Amúgy meg, a bűnözőkről, mindig is készül egy statisztika. Kérdezd meg, hogy az elítéltek között, mennyi is a cigány?

Bevallom, vannak rendesek is, amit, sosem tagadom. Volt olyan osztálytársam is, aki, cigány létére, teljesen beintegrálódott a magyarságba. Senki sem kérte, de mégis, megtette.

Kár, hogy nem az ilyenek vannak többségben, mert több, mint 100 éve vannak itt, mégis probléma van velük. Idáig, rosszul kezelték a cigánykérdést és ez az igazi probléma. Most, meg válaszút elé kell őket állítani: aki, cigány létére, továbbá is, magyar állampolgár akar maradni, ő nem kaphat külön jogot, külön bánásmódot és a felelősség alól való kibújást.

Aki erre nem képes, vagy részt vesz az átnevelői táborban, hogy utána, be tudjon illeszkedni, a magyarok közé, vagy mehet máshova.

Jobbik is, már autonómiát akar a cigányoknak - odaadni BAZ megyét. No komment.

2011. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!