Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van-e itt olyan, aki vmelyik...

Van-e itt olyan, aki vmelyik skandináv országba költözött? Mesélnétek hogy jutottatok oda és hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés
Azt már eldöntöttük, hogy nem fogunk itt "szép hazánkban" éhen dögleni, szeretnék egy picit informálódni.
2011. nov. 25. 05:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

EN! :) Finnorszagban elek, tobb mint egy eve. Hat en egyetem miatt koltoztem ki.

A kerdesedbol kiderul, hogy valoszinuleg van csaladod, legalabbis nem egyedul kivansz kijonni.

Finnorszag sok szempontbol jo. Peldaul ha az embernek van egy rendes szakmaja, abbol megel. Nekem vannak itt magyar ismeroseim, pl egy holgy, aki divattervezokent dolgozik, otthon nem elt meg belole, itt meg hajjaj. :)

Az angol nyelv nem eleg igazan, erdemes tanulgatni a finnt, de szerintem nekunk magyaroknak nem olyan borzalmas ez, mint ahogy elsore tunik.

NINCS annyira hideg, mindenkinek ezzel van baja, hogy o nem jon ide, mondvan hideg van. Elmondom, hogy mikor en hazalatogatok, sokkal jobban fazom otthon. Ugyanis itt lehet, hogy tobbet mutat a mero, de szaraz a levego es nem annyira erezni, mint otthon. (meg nem esett a ho ebben az evben, tegnap sutott a nap is :D)

Az emberek furik, az igaz, hogy szeretnek inni. A fiatalok nem tetszenek, mert eleg baratsagtalanok, de a kozepkoruak rendesek, es ha megtorik a jeg, akkor mar konnyebben megy minden.

Szerintem ha nem vagy egyedul, teljesen jo itt!

DE kerdezz nyugodtan! Irj privat uzenetet es szivesen segitek, beszelhetunk!!!


:)

2011. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!