Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a házasságig vártak a...

Akik a házasságig vártak a szexszel, mesélnétek h hogyan sikerült odáig kibírni?

Figyelt kérdés
nem volt nagy a kísértés? mennyi ideig jártatok?
2011. máj. 24. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
20 évesen mentem férjhez, addig nem volt szex csak kefélgettem néha-néha. Így azért elviselhető volt.
2011. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát mi mondjuk addig nem vártunk, de elég kitartóak voltunk azt hiszem.

Több, mint 3 évig jártunk mikor összeházasodtunk, és esküvőnk előtt kb. fél évvel feküdtünk le először egymással. Addig olykor nagyon nehéz volt. Nekem azért, mert már akartam is meg nem is (szerettem volna kitartani addig, ne nem jött össze). Páromnak már nem én voltam az első, így néha őt nagyon nehéz volt lefékezni. Már nagyon vágyott rá/rám, de még én nem mentem bele, addig nem akarta. Csak addig ment el, ameddig engedtem.

Szóval nálunk mint látod túl nagy volt ahhoz a kísértés, hogy kibírjuk, de még szerintem így is egész sokáig bírtuk. Én erre a "teljesítményre" is büszke vagyok.

Ha ti kibírjátok, akkor le a kalappal előttetek! Sok sikert és kitartást hozzá!

Ti mennyi ideje vagytok együtt? Az esküvőt mikorra tervezitek?

2011. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és mi volt még "megengedett" ha megkérdezhetem? Meddig mentetek el? köszönöm a választ
2011. máj. 24. 17:49
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Kedves második!

És nem érzed úgy, hogy szeretnél másokkal is szexelni? Vagy honnan tudod , hogy milyen a jó vagy rossz szex?

Nem zavar, hogy akár életed végéig csak az ő testét meg mását érezheted?

Nem gonoszságból kérdezem, csak nekem ez a mai világban olyan furcsa.Tényleg félre ne értsd!

2011. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem az ilyenek, mint az utolsó minek írnak. Szánalmas a mai világ, hogy az a fura meg az elítélendő, hogy valaki egyetlen emberrel akarja az életét leélni. Szerintem inkább ez becsülendő és tiszteletreméltó és az a szörnyű, amikor emberek mindenkivel összefekszenek, 1-2 randi után. Én nem is vagyok vallásos, gondolkodtam rajta, hogy szép lenne az esküvőig várni, de jött a párom és nagy volt a szerelem.
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szüleim vártak!3 év után volt esküvő
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

2. vagyok

Először a kérdezőnek: a vége felé a petting már megengedett volt.

Válaszoló hozzám fűzött kérdésére a válaszom: Nem, nagyon jó vele, odafigyel nekem mi a jó, mi ami kevésbé. Egyszerűen fel sem merül bennem, hogy vajon mással milyen lehet. Már több éve házasok vagyunk, de el se tudnám képzelni mással. Szeretem, és nekem tökéletesen megfelel az amit tőle kapok :D

2011. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, hogy miért pontoztatok le, ez egy egyszerű kérdés volt, senkit nem bántottam vele, nem is ez volt a célom, és nem is fejtettem ki a véleményem, egyszerűen megjegyeztem azt amit te is, hogy a mai világban ez a furcsa!De nem ítélkeztem, és nem mondtam azt sem hogy ez rossz lenne.Azt sem értem, hogy miért írtad, hogy miért kell írogatnom?Én kérdeztem valamit, te meg felháborodtál, te sem a kérdésre válaszoltál. Akkor neked sincs itt a helyed.Te minek írtál?
2011. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"A vége felé a petting már megengedett volt"


Te én ezt nem értem. Ki tiltotta előtte, és ki engedte meg a vége felé a pettinget? Te? De miért, ha akartad, és tudtad, hogy vele fogod leélni az életedet?

Nem írod, hogy vallásos lennél, mert akkor érteném.


Azt is írod, hogy nagyon büszke vagy a teljesítményedre, hogy nem feküdtél le a barátoddal olyan sokáig.

De végül nem tartottál ki, lefeküdtél vele.

Vagyis nem teljesítetted a célodat, amit magad elé tűztél.


Nekem ez olyan ellentmondásos. Szexelni nem, de ujjazni, nyalni azt lehetett.

Hát, számomra ez semmivel sem "erkölcstelenebb", mint a szex.

Meg amúgy is? Minek sanyargatni magatokat, hogyha tudjátok, hogy egymással akarjátok leélni az életeteket?

Úgy érzed neked adott valami pluszt az életedbe az hogy két évig szenvedtetek?


Tényleg kíváncsi vagyok, hogyan gondolod mindezt, mert számomra nem érthető a motivációd.


És nehogy azt hidd, hogy én egy erkölcstelen luvnya vagyok, 22 évesen vesztettem el, azóta is vele vagyok, a menyasszonya vagyok, augusztusban házasodunk, 5 éve együtt vagyunk. De csak 2 hónapig vártunk a szexxel, mert akartuk mindketten, alig vártuk, tudtuk, hogy hosszútávú lesz a kapcsolat.


Remélem senki nem veszi támadásként a kérdést, nem az volt, egyszerű kíváncsiság vezérelt a megírásában.

2011. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

most nem azert, szavazzatok le nyugodtan, de a petting az szerintem szex. Nem csak a behatolas az! ...mi van,amikor azt ki is hagyjuk,ha elotte kielegitettuk egymast, vagy direkt hol igy, hol ugy csinaljuk, a valtozatossag kedveert.

Most az, hogy nem kerult a ferfi .....ja a no ......jaba, de kielegitettek egymast szajjal, kezzel stb, az minden,csak nem onmegtartoztatas, szerintem.

2011. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!