Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék 28 éves...

Gordon Freeman kérdése:

Hogyan lehetnék 28 éves fejjel gyakorlatiasabb?

Figyelt kérdés

Úgy értem totál elméleties vagyok, és gondolom ezért rúgtak ki már eddig több munkahelyemről is, mivel oda gyakorlatias és határozott emberek kellettek.

Ne mondja senki hogy keressek elméleti munkát most mert nem lehet találni higgyétek el...


Aki meg gyakorlatiasabb az már gyermekkorától olyan dolgokat csinál, de engem etéren nagyon elhanyagoltak.

Úgy értem már 30 évesen ha elkezdi senkiből nem lesz profi zongorista, autóversenyző, stb...

szóval van azért még remény?


2011. nov. 26. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyakorlatiasabb alatt mit értesz?

A probléma magoldó késéggél van a gond?


(Az a baj hogy így lényegében nem látni a problémát. Tudnál írni valamiféle példát...)

2011. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok nyomás alatt dolgozni.


de pl. nem nagyon értek 1-2 alapvető dologhoz, pl. barkácsolás, meg autók, szerelés, főzés, kvázi semmi.

szóval inkább a férfimunkákhoz nem, de a nőiekhez sem.

ergo semmihez.

a baj az a dologgal, hogy nem is érzek késztetést, mert ezek egyszerűen nem is érdekelnek.

és ha pl. meg kell oldani egy problémát, akkor igen bajban vagyok és ált. nem tudom mit kell csinálni.

na ez megfelel? :)

2011. nov. 26. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok mind fejleszthetők. Elég mindenről az alapokat tudni. Vagy azt hogy ki csinálja meg jól ezeket a dolgokat.

Én sem tudok autót szerelni de tudom ki ebben a legjobb a környéken...

Ezekhez csak egy kis szorgalom kell.. hogy erőt vegyen magán az ember és utána nézzen.

2011. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!