Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is egy nagy szívás...

Szerinted is egy nagy szívás vidéken élni? (vagy legalábbis kis városban)

Figyelt kérdés
nagyvárosban/fővárosban sokkal jobb élni,olyan sok minden történik az emberrel,olyan sokszinűek a napjai,a vidékieknek/kisvárosiaknak meg SZERINTEM egy nagy fos,semmi se történik,uncsi,mindenki ismer mindenkit,nagy FOS!!
2011. nov. 26. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Te bolond vagy! Kisvárosban sem ismer mindenki mindenkit. A falu az más.
2011. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Én szerettem kisvárosban élni. Aztán nyáron Siófokon dolgoztam (májustól egész szeptemberig). Gondolom nem kell ecsetelni ott milyen mozgás, nyüzsgés van:) Azóta nem találom itthon a helyem. Alig várom már, hogy menjek vissza:)


Jajjj mikor lesz már május?!:))

2011. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
szerinted. én kisvárosban nőttem fel, minden megvolt ami kellett.de ha már így FOS-ozol nekem Budapest is egy nagy fos London után, szóval te is egy nagy FOS helyen laksz.
2011. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

", szóval te is egy nagy FOS helyen laksz."


igen,én is ezt mondom:DDDD

2011. nov. 26. 19:58
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Én egy kisvárosban élek, ami csak hivatalosan város, különben falu...

Közel van egy nagyobb városhoz, oda járok suliba is meg dolgozni, cirka 20 perc busszal. A környék csendes, a levegő tiszta, nincs bűnözés, szép családi házban lakunk, jó nagy udvarral.

Az utolsó busz elmegy este fél11-kor ,ergo 0 esélyem van, hogy egyszer is részt vegyek valami király bulin (a taxi 3000 forint lenne), a közelben csak egy kisbolt van, ami hétvégén nincs nyitva, a távolsági buszok úgy járnak, hogyha időpontra kell mennem, akkor vagy 2 órával előbb benn vagyok, vagy pedig kések 20 percet. A jó nagy udvarunk tele van meggyfákkal, tehát nyári program meggy szedés a fáról, illetve a földről, ha épp lehullott, ősszel pedig gereblyézés napi szinten. Mellékesen utálom a meggyet, mert mindig kukacos. Amúgy csak a tavalyi nyáron 4x kaptam napszúrást amiatt, hogy édesanyám mindig délben küldött ki füvet nyírni, mert soha nem tudott előre szólni, hogy csináljam meg, de később már nem jó neki, mert most zavarja a szemét.


Na most akkor el lehet dönteni, hogy szívás e vagy sem.

2011. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, szerintem neked nem az a bajod, hogy kisváros, hanem hogy nincs pénzed meg anyukád háklis. Egy-egy buliba bele lehet kalkulálni azt a plusz 3 ezret, ha tényleg fontos.


Én kisvárosban nőttem fel, egy ideig kielégített, de aztán meguntam. Elköltöztem Budapestre, a szüleimhez csak látogatóba járok haza, arra pont jó a város, hogy pár nyugis napot eltöltsek. De már Pest is kicsi, úgyhogy tervezem a külföldre költözést :)

2011. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Én budapesti vagyok, aminek nagyon örülök, de az biztos hogy megvannak a hátrányai..az emberek nagy része nem is nevezhető embernek, undoritoak, eltaposnak, ott csesznek ki veled, ahol lehet, sok a csöves, a kéregető, nem tul jo a közbiztonság, stb.

Ennek ellenére én szeretem, mert tényleg mozgalmas, ez a központ, itt minden megtalálható.

Én egy idő után biztos bekattannék vidéken, nem birnám ki.

2011. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Én falun lakok, de nagyon utálom. Tiszta szívás az egész!
2011. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad. Időpont: 20:17


Köszönöm a kioktatást, biztos jobban tudod.

2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
A falu/kisvárosiak mind nagyvárosba vágynak a nagyvárosiak meg kisvárosba én megfigyeltem és nagyon sok embernél így van.Véleményem szerint legjobb kertvárosban lakni ami a nagyváros egyik része és szép családi házak vannak ott egymás mellett (nem panel).
2011. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!