Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is egy nagy szívás...

Szerinted is egy nagy szívás vidéken élni? (vagy legalábbis kis városban)

Figyelt kérdés
nagyvárosban/fővárosban sokkal jobb élni,olyan sok minden történik az emberrel,olyan sokszinűek a napjai,a vidékieknek/kisvárosiaknak meg SZERINTEM egy nagy fos,semmi se történik,uncsi,mindenki ismer mindenkit,nagy FOS!!
2011. nov. 26. 19:31
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
A falu és a vidék the best 4ever! Sokkal csendesebb és nyugodtabb mint egy kisváros! Ráadásul inkább legyen unalmas és békés, mindhogy minden nap pezsegni keljen szerintem! És mi a jó abban ha nem ismersz minden embert? Mert ha pl: valaki kedvesnek látszik, és oszt a végén elviszi a pénztárcádat mikor nem figyelsz, akkor fújhatsz a levegőbe!
2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szívás itt a mára realitássá vált Nyugat-Balkánon élni. :-( Sokkoló.
2012. szept. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!