Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van a facebooknak?

Mi értelme van a facebooknak?

Figyelt kérdés
Az lenne az értelme hogy kevés ésszel megáldott érzelemszegény 14-25 év közötti fiatalok élik rajta az életüket? Vágányan posztolnak mindent? Napi 100X? Ez a jövő generációja? Leégeti magát! a barátait stb. (Tisztelet a kivételnek. )
2011. nov. 27. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Röviden semmi. Én sikeresen letettem.
2011. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem a facebook, találnak (találunk) mást. Hajrá, váltsd meg a világot, változtass meg egy generációt.
2011. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Magadra ismertél azért irónizálsz?
2011. nov. 27. 21:49
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a facebook söpredékes világot sajnos nem mostanában fogjuk megváltani. De talán pár hacker majd idővel tönkreteszi az egészet. És szerencsére még az adatok is jó helyre fognak kerülni.
2011. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgylegyen! Semmi másra nem jó csak kavarni. Tény és való hogy az adatlapod látogatóinak 80%-a az "ellenséged".
2011. nov. 27. 21:54
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó (lenne) a facebook. A közösséggel van a baj. Az, amire kitalálták, arra jó lenne. Tartani kapcsolatot a családdal, ismerősökkel, hozzátartozóinkkal, barátainkkal, megosztani élményeket másokkal (és csak azokkal, akikre tartozik).


Sajna azonban ez marhára gáz, amit (főleg) a fiatalok csinálnak (én is abba a korosztályba tartozok, akikre célzok), én nem vagyok olyan. És szerencsére vannak kivételek. Kivételekből viszont lehetne több is.

2011. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
A facebook-kal mint honlappal semmi baj sincs, igazából azért jó, mert sok helyről lemásolt ötleteket gyúr egybe. Az egyetlen baj az, hogy tényleg a felhasználók kb negyede teljesen abnormális módon életének minden nyamvadt percét a wc-zéstől a fogmosásig kiposztolja.
2011. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
21:56 és 21:59 es válaszolók teljes mértékben osztom a véleményeteket.
2011. nov. 27. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

A facebook értelme, kb. az, mint a többi közösségi oldalé. Megismerkedhetsz másokkal, kapcsolatot tarthatsz fenn távoli ismerősökkel. Sajnos nagyon sokan nem így használják és cseppet sem mértéktartóan.

Ráadásul motivál adataid/szokásaid közzétételére, amit lépten-nyomon kihasználhatnak - leendő munkáltatók ez alapján ítélnek meg, vagy reklámügynökök megpróbálnak rád sózni valamit, amire amúgy rohadtul nincs szükséged.

2011. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Például arra kitűnő, hogy egy barátunk -aki szülővárosunk történetével foglalkozik- már a kétezredik dokumentumot,fényképet tette fel albumaiba, nagy örömet szerezve ezzel sok barátjának. Hogyan juthatnánk hozzá ennyi ritkaságnak számító dologhoz facebook nélkül? Ezért áldom Zuckerberg fiút.De ha a lányom kéthónaponként hazajön, az első dolga leülni a géphez és 300 barátjával trafikálni. Mi levegő vagyunk neki!Pár szót alig tudunk váltani az egész hétvégén. Ilyenkor utálom ezt a találmányt.
2011. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!