Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Internetes barátkozásnak van...

Internetes barátkozásnak van értelme?

Figyelt kérdés
Olyannal akit élőben nem ismerek csak internetről.
2011. nov. 29. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
haverkodásról beszélek, simán beszélgetésről meg ismerkedésről
2011. nov. 29. 21:52
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van, kialakulhat barátság, de csak miután találkoztatok... Én is így ismertem meg az egyik barátomat... volt közös témánk, aztán élőbe találkoztunk, jókat dumálunk... Sztem simán van értelme...

17F

2011. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van hát.
2011. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és ha az internetes haverom mondjuk az ország másik felén lakik és úgyse találkozok vele soha?
2011. nov. 29. 22:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy amerikai ismerősöm akivel így ismerkedtünk meg. Több mint 8 éve, de még sosem találkoztunk a távolság miatt.de ha egyszer a nyugati parton járok meglátogatom, ill ha ő jön europába.
2011. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Személyes találkozás nélkül is lehet haver, végülis akkor se nagyon beszélnél vele másról mint amit az interneten beszéltek.
2011. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ahhoz, hogy jobban bízzak benne, meg iylenek nekem szükséges, hogy személyesen ismerjem, úgyis barát persze, de azért én érzem, hogy az még sem olyan... De lehet úgyis persze... Első voltam.
2011. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem azért kéne a találkozás..
2011. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, kellenek akikkel élőben találkozik az ember. Bár h egy irl ismerősben jobban bízni?...

Tapasztalataim szerint közös irl ismerősök híján szinte kizárt h olyasmit ad tovább a netes ismerős amit nem szeretnél, mivel senkit se érdekel egy olyan pletyka ami XY Piripócsfalvi lakosról szól.

Személyes ismeretségnél viszont már érdekli az embereket a pletyka.

Tehát a netes kommunikáció fesztelenebb, nincs meg benne az a "fenyegetés" h ismerem apádat-anyádat-mindent tudok rólad és mindent tovább adok.

Így könnyebb megtalálni a közös hangot és később nem érzi magát feszélyezve az ember irl találkozáskor se.

2011. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? ugyanúgy el lehet beszélgetni neten is mint élőben, sőt akár normálisan webkamerán is beszélgethettek, nem csak írásban. A "valós" barátaimmal sem teszek semmi egyebet mint ülök és beszélgetek általában, netesekkel is ezt teszem. Szóval van értelme úgy gondolom.
2011. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!