Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Internetes barátkozásnak van...

Internetes barátkozásnak van értelme?

Figyelt kérdés
Olyannal akit élőben nem ismerek csak internetről.
2011. nov. 29. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ritkán igen. Erre példa az, ha más generációbeli emberekkel ismerkedsz meg, akiktől sokat tanulhatsz, megismerheted a látásmódjukat, miközben nyilvánvaló, hogy egy jót együtt sörözni nem tudnátok.
2011. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van van!!! de persze utána élőbe is talizni kell. nekem van ilyen ismerősöm és nagyon nagyon jóba vagyok vele :)
2011. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én a legjobb barátnőmet 4 éve ismerem netről. Először most találkoztunk nyáron, és 2-3 órát simán folyamatosan lebeszélgettünk, mert a barátság már régi volt, épp csak akkor találkoztunk először. Nagyon érdekes élmény volt... Abszolút bebizonyította, hogy az internetes barátság igazi. Aki nem ezt mondja, az csak hírből hallott róla.
2011. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

Én elég magányos voltam, regisztráltam egy oldalra, gondoltam elütöm az időt. Aztán olyan baráti társaságba keveredtem... hívtak találkozni, el is mentem, és nagyon jó volt. El kezdtem járni a talákozókra, majd nem csak a Budapestiekkel találkoztunk, hanem vidékre is jártunk, hogy akik ott vannak, velük is többet találkozzunk. Meg ők is jöttek Pestre. Végül országos találkozó szervező lettem, és szereztem itt barátokat. Persze mint minden baráti társaság, ebben is voltak viták, meg minden.

De egy idő után az internetes oldal kezdte elveszíteni a jelentőségét, és átment abba, hogy msn-eztünk, mikor nem tudtunk találkozni. Szóval tényleg barátok lettünk.

Úgyhogy van értelme! :)

2011. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, én már 4 éve minden hétvégén(kollégiumos) beszélek egy velem egykorú lánnyal. Elmeséljük egymásnak tapasztalatinkat, élményeinket, mindent. Ha találunk valami vicceset, akkor azt nem fészre rakjuk ki, hanem belinkeljük egymásnak. Nagyon jókat tudunk beszélgetni. találkát nem tervezünk, de nagy szükségünk van egymásra, nem is tudnám nélküle elképzelni az életem, pedig sok barátom van a valós életben.:]
2011. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!