Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el manapság a...

Miért ítélik el manapság a melegeket?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan emberek, mint mi...Nem tehetnek róla..
2011. nov. 30. 19:12
1 2 3
 1/28 sámliműszerész ***** válasza:
59%
Egyetértek, sem a melegeket, sem a leszbikusokat képtelen vagyok elfogadni. Mert a saját nemünkhöz vonzódás NEM normális.
2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
nem ugyanolyanok mivel melegek, ennyi
2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Eddig is elítélték, csak azelőtt nem volt ilyen liberális a társadalom, így nem merték felvállalni. Sőt, régen még üldözték is őket. Most egy melegfelvonuláson "csak" tojással dobálták meg őket. Régen simán megverték azokat, akikről kiderült a dolog.
2011. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki mindig mindent elítél, nem? Annyira jó lenne, ha az emberek a saját kib*szott dolgukkal foglalkoznának. Nekem nincs közöm a melegekhez, ezért nem is foglalkozom velük. Föl kellene tenni a kérdést: "Ez engem mennyire érint?"
2011. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
59%
Annyi köze van hozzá az embernek, hogy ezt nyomják a médiában, utcán is találkozni a jelenséggel. A meztelencsigát is gusztustalannak tartjuk (tartják egyesek), pedig ahhoz mégkevesebb közünk van. Ami nem illik bele a világképünkbe, azt elítéljük. A mértéket csak a jelenlét szabja meg. Amiről nem tudunk, azt nem ítélhetjük el, amit az "arcunkba tolnak" napi szinten, azt annál inkább.
2011. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ma már nem ítélik el őket. Liberális társadalomban élünk. Ellenben régen üldözték.
2011. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

Kb. 60 emlős fajban jelen van a homoszexualitás. A homofóbia csak 1-ben. Akkor melyik a természetellenes?


Más: a homoszexualitás GÉN KÉRDÉSE. NEM ÖNSZÁNTUKBÓL HOMOSZEXUÁLISAK. Ha akarnak se tudnak megváltozni. Valaki önhibáján kívül fogyatékos, őt lenézed? A homoszexuálisok ugyanez a kategória. Miért érdekel téged, hogy a hálószobájában férfi vagy nő várja? Nem kell beszállnod, de őt hagyjad békén. Jobb lesz attól neked, ha nem férfit, hanem nőt visz be a hálószobájába?

2011. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Heh, 49%os az a vicc, hogy az ilyenek igen :D Simán még bántják is fogyatékosokat, pedig nem tehetnek a betegségükről.


Amúgy az, hogy adott ember hogyan vélekedik erről a témáról remekül bemutatja, hogy mennyire is kisszerű, szánalams retardált lehet is az akinek ilyen véleménye van :D


Az én lényemmel pl teljesen ellentétben áll az, hogy egy nálamnál gyengébbet bántsak. Nekem volt már beteg kiskutyám pl, őt is ugyanúgy szerettem mint bárki mást.

Elhihetitek mennyire megrendített amikor láttam osztálytársakat, hogy szándékosan bántanak, belerúgnak a földön fekvőbe. Ezek beszélnek itt normálisról meg evolúciós hibákról, amikor a természet NYILVÁN NEM OK NÉLKÜL adta nekik az agyat ami képes felfogni a rosszat, a jót stb... Hát gratz xD


Amúgy akik ilyenek azok ált. folyamatosan kompenzálnak, hogy minnél jobb fejnek tűnjenek. Nálam ez sem nyert, biztos az én hibám.


Nem nagyon értek a bioszhoz, de mintha olyasmit hallottam volna, hogy a természetben sem minden 'normális', hanem gyakran, hirtelen mutációk következnek be bizonyos egyedeknél és így jönnek létre esetlegesen új fajok stb.. Vagy pl így fejlődött ki maga az ember is.


Sok elmélet született már arról, hogy miért kapta az ember ezt a mértékű értelmet. Tudatos evolució elméletéről is beszámoltak már emberek -nem biztos, hogy így hívják- lényege annyi, hogy nemsokára már mi is képesek leszünk saját genetikai 'táblánkon' változtatgatni.


Engem sokkal inkább megdöbbent és félelemmel tölt el egy olyan világnak a képe amiben az emberek minden születendő gyereken korrekciókat végeznek el ' nem ez nem tökéletes, legyen szőke, legyen kékszemű és legyen 280 az iqja' mint egy olyan amiben neadj isten létezik pár meleg :/


Amúgy ókori Görögöknél nem volt elfogadott a melegség? Mer én úgy tudom ott épp a mindenféle testi gyönyör stb filozófiája élt. A Keresztény világ hazugságairól már sokkal inkább feltételezem, hogy mindenkit üldöztek, de az épp elég szánalmas volt akkor, nem kell éltetni.

2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Védik meg megértik de mégis mindenki a beteg, fogyatékos emberekhez hasonlítja a búzaságot.Nem furcsa??Egyik előttem író nem tudom mit szólna ha hazajönne a fia egy másik fiúval és a szomszéd szobában "szerelmeskednének"....
2011. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Békén hagynám őket. Mi baj van azzal, hogy nem lánnyal, hanem fiúval van az ágyban? Ő nem tehet róla. Én bármiben támogatnám.
2011. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!