Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan Ne legyek EMO-s? Olyan...

Hogyan Ne legyek EMO-s? Olyan érzékeny vagyok, lelkis, utálom!

Figyelt kérdés
Élvezni akarom az életem, örülni apró dolgoknak és értékelni ami jó nekem jutott idáig. Soha többé nem lelkizni. Hogyan kapcsolhatnám ki a lelkem?? Kicsit pasissá akarok válni, nem ilyen nyünyüke hülye!
2011. nov. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd azzal, hogy ne mond többet , hogy nyünyüke, mond inkább, hogy nyálas :) Kezdj el nézni olyan filmeket, amikben igazi férfiak láthatóak, nézd meg ők, hogy reagálnak, hogy viselkednek és próbáld meg kezdetnek utánozni,(Pl:George Clooney férfias szerepeket kapott eddig) ha nem megy, akkor fogadd el magad nyünyükének, mert ez vagy te:) Ne feledd, ha magad nem tudod szeretni,hogy várhatod el másoktól,hogy szeressenek:)
2011. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne használj olyan szavakat, hogy "EMO-s", vagy hogy "nyünyüke", tanuld meg rendesen kifejezni magadat. Amúgy meg én is élvezni akarom az életet, meg örülni, stb.
2011. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de lány vagyok! :)

És unom, hogy ennyire érzékeny. Olyan akarok lenni, mint egy kemény pasi. Soha többé nem a lelkemre venni valami apróságot és semmit se. Bambulni a tv elött, ha unatkozom és nem lelkiismeretfurdalást érezni, hogy semmit se csinálok.

2011. nov. 30. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mivel te nőnek születtél ezért nem lehetsz olyan mint egy fiú.Elég nagy baj hogy a nők férfiasak akarnak lenni!Sokkal jobbak az érzelmes szenvedélyes lányok.
2011. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze, a problémáimba meg már annyira bedepresszióztam, hogy már lassan itt a vég.... utálom a lelkizést, az érzelmeket. ki lesznek iktatva. nincs rá sz7ükség. már a dolgaimat se tudom ellátni, mert elindultam egy lelkizésen, ami8böl ez lett :(.
2011. nov. 30. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Azta tökre azt hittem búza vagy :DD ha lány vagy akkor fel a fejjel a hormonok miatt van :) kinövöd nyugi :D Ám ne akarj pasis lenni, nem állna jól :) a fiúk meg még ha tagadják is szeretik a nyafikat :)
2011. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzékeny vagyok és lelkis, mégsem vagyok EMO-s.Jól is néznék ki 38 évesen EMO-s ként.Ne akard "kikapcsolni" a lelked, mert akkor sivár lesz az érzelmi világod, még nehezebben fogod megtalálni a helyed.Tanuld meg inkább kezelni az érzéseid, együtt élni velük,vagy éld ki őket valamilyen hobbiban, vagy művészetben,ha esetleg van ilyen tehetséged.
2011. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!