Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyetemen egy csaj, meg...

Az egyetemen egy csaj, meg egy srác mindig piszkálnak kegyetlenül, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves egyetemista, ők a csoporttársaim, nem járnak, de legjobb barátok és folyton megaláznak. Gúnyolják a kinézetemet, vagy ha valami hülyeséget mondok és ez már odáig fajult, hogy pl. a közösségi oldalon is megaláznak. Mindketten szebbek és menőbbek nálam és ezt ki is használják, mit tehetnék? Hiába mondtam, hogy hagyjanak már békén akkor is csesztetnek és röhej tárgyává tesznek.

18/L


2011. dec. 2. 21:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd rájuk,az egyetem a tudás fellegvára nem pedig a majmok szórakozóhelye.Ha nagyon durvák fel is jelentheted őket.
2011. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemen is még ez van?
2011. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát elég nehéz lehet... Nem egy gimibe vagy már hogy válts iskolát... Nem tudnád velük megbeszélni? Lehet azért csinálják mert pont hogy irigyek nem? Kérdezz meg, hogy miért csinálják ezt? Amúgy ahoz képest, hogy egyetem nálunk ez még nyolcadikban is elég kiment a divatból...14L
2011. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
mikor én egyetemre jártam akkor ott nem volt már ilyen ovis színvonal. de tényleg ez nagyon gáz. amúgy meg amit tehetsz vagy levegőnek nézed őket, vagy pedig olyan keményet visszaszólsz hogy kussban maradnak.
2011. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Én is pont ezt akaratm írni, amit a második, Nekem kész vicc hogy még egyetemen is ez van,...mint az általánosban.
2011. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Én egyetemista vagyok, de ilyen felénk nincs.

Nem tudom milyen iskolába jársz, de ez durva.

2011. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és igen: ezzel magukat járatják le, de ha koszos vagy, meg ápolatlan akkor megérdemled. Egyébként nem, hacsak nem viselkedsz hülyén.
2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha valami hülyeséget mondasz és ők megszólalnak, akkor oszd ki őket mindenki előtt,hogy milyen szánalmas,hogy úgy viselkednek mint 2 óvodás.
2011. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát az ELTE-re járok, van egy pár ilyen gyerek de ők kiszemeltek és most már mindneki rajtam röhög szinte. Hogy hogy nézek ki, milyen béna vagyok stb. A csávó hangosan beszól nekem, a csaj meg kiröhög és hiába védem meg magam, ők sokkal erősebbek, meg a többiek is röhögnek rajtam.
2011. dec. 2. 21:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen ilyet csinálnak???


Ne süllyedj le szintjükre ignoráld őket.

Ha eldurvul a dolog, jelezd az egyetemen, nem szokták tolerálni az ilyen ovisokat.

2011. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!