Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a világról a...

Mit gondolnak a világról a félhülye emberek?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés bennem azért merült fel ,mert van egy gyerekkori ismerősöm aki tutira nem 100as. Nincs semmi végzettsége ,de nem is érdekli semmi (max ideig óráig). Vagyis csak ilyen hirtelen fellángolás nála minden. Már minden ismerőse szerzett ennek csávónak munkát de mindenhonnan valami miatt kirugták.

A szüleinél lakik pénze sosincs szinte egy forint se kitartása nincs tarhál mindenkit meg sajnáltatja magát. De egó az van mert aszt hiszi hogy ő körülötte forog a világ meg a nők bálványa. (Tisztára olyan mint az üvegtigrisből az ízirájder öcsém)És azt hiszi ő hogy milliomos fog lenni. De a pénz is sz@rrá válik a keze közt. A valamiből is tud semmit csinálni.

Mitől lesz valaki ilyen ember? Mit gondol magában az ilyen?


Következő munkákat szerezték neki az ismerősök


Volt biztonsági őr (elaludt 2.nap) Peig felvették igeretre papírnélkül.


Volt gyárba vagy 3 ba. (Megunta és vagy ilyeneket csinált hogy egyesével járkált szögér alapácsér) :)


De a csúcs az volt hogy segítettünk neki elintézni az álláskereső segélyt ,mert már untuk hogy tőlünk tarhálja a cigit/kávét folyton. De még arra is lusta volt hogy időben bemenjen a munkaügyibe mikor behívják. (Nem napokat heteket késett) (Szóval magyarul a segélyről is kirúgták) XD


2011. dec. 3. 23:04
 1/5 Zenon ***** válasza:

Vannak sikeretlen,kevésbé motivált emberek.

A kérdést neki kellene feltenni,én teljesen hülye vagyok,nem

fél,ezért nem tudom, hogyan lát.:)

Amúgy az baj a leírt személynél,hogy nem ért el még önerőből soha semmit,ezért nem tudja,milyen súlya van annak,ahogyan fél vállról veszi az életét.Majd felnő.

2011. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem félhülye, csak piszok lusta egoista
2011. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lusta lehet.
2011. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lusta paraszt, nem szépítem. Fogadni mernék hogy a szülei állandóan kiszolgálták gyerekkorában, attól lett ilyen. De majd figyeld meg amikor már nem fognak élni a szülei, meg lesz lőve.
2011. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő csak lusta, és nem hülye, tudja, hogy majd más úgyis elintézi helyette a dolgokat, megveszi a cigit stb. mondjátok meg neki, hogy többet nem tudtok neki segíteni, egyedül kel boldogulnia, akkor majd talán észhez tér.
2011. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!