Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet barátokr...

Szerintetek hol lehet barátokra szert tenni? 23 éves vagyok, és összesen egy barátnőm van, a többiek valahogy már messze járnak, megváltozott az érdeklődési körünk, és más városban élnek mint én.

Figyelt kérdés
Egyébként budapesti vagyok.Szeretek zenét hallgatni (klasszikust is),olvasni,moziba járni,a városban mászkálni és értelmes dolgokról beszélgetni.Nem szoktam bulikba járni,drogozni vagy alkoholizálni.Ha van hasonló típusú lány mint én,nyugodtan írjon nekem. Szép napot !
2011. dec. 7. 13:37
 1/2 anonim válasza:
Nálam is hasonlo a helyzet, 24 éves vagyok és nincsenek igazi barátaim. A régi kapcsolatok megszakadtak, v csak naon felületesek ( pl. Facebookon néha vátunk pár szót, ennyi). Én nem dolgozok, gyesen vok, egy kis porfészekben élek... Szal ez nem az a helyzet ahol nagyon lehetne barátkozni. Sokszor azt érzem, h nem érdeklek senkit, elfelejtettek... Elég gáz...
2011. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát,biztos nem lehet könnyű a te helyzeted sem...merre felé laksz?
2011. dec. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!