Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik széles érdeklődési körrel bírnak? Egyáltalán mi számít annak szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy kevés ilyen ember van, vagy jól titkolják.
2011. szept. 7. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mit értesz széles érdeklődési kör alatt. Én sok mindennel foglalkozom, az itteni válaszolók nagy részénél szélesebbnek tartom az érdeklődési köröm.

Van viszont nem egy ismerősöm, akihez képest kimondottan kevés dolog érdekel. Szóval ez a kérdés erősen relatív.

2011. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelen
2011. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem szerintem másokénál szélesebb az érdeklődési köröm...kb minden érdekel...az atomfizikától kezdve a kreatívhobby-ig minden...
2011. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem széles az érdeklődési köröm, ha szigorúan vesszük, mert pl. a technikai dolgok egyáltalán nem érdekelnek. De azért figyelem a híreket TV-ben, interneten, így a fontos dolgokról tudok.


Összességében véve elég tájékozott, naprakész vagyok másokhoz képest, majdnem minden témához hozzá tudok szólni egy pl. társaságban.


Az a baj, hogy korosztályomban (huszonévesek) a többség abszolút nincs képben, nem érdekli, hogy mi zajlik a világban. Emlékszem anno az egyik nem közvetlen munkatársam kb. 1,5 hónap késéssel tőlem tudta meg, hogy meghalt Michael Jackson... :-)

Pedig akkoriban napokig, hetekig ez volt a vezető hír.

2011. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

08:24

Mindkettőre kíváncsi vagyok. Mitől szélesebb az ittenieknél, és mitől szélesebb másoké a baráti körödben.


09:30

Mikre terjed ki?


10:07

Szívesen várnék részletesebb leírást is akár privátban.


14:26

Én pedig olyan ember vagyok, aki nem néz tvt, nem hallgat rádiót, nem olvas újságot. Pont egymás ellentétei vagyunk. Szerintem ezek múlandó dolgok, leginkább szórakoztatásra találták ki, mert gyakorlati hasznát nem veszed az életben. Ha valaki kertészkedik vagy érdekli a barkácsolás, annak van haszna. Sőt, még annak is ha túlélőshowt nézel, igaz azok is többnyire a szórakoztatásról szólnak, de van bennük egy kis értelem.

2011. szept. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!