Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyanokhoz szól a kérdésem,...

Olyanokhoz szól a kérdésem, akik lefogytak, vagy valamilyen módon (pozitív irányba) megváltozott a testük?

Figyelt kérdés

Észrevettetek-e olyasmit, hogy jobban figyelnek rátok, nagyobb a tekintélyetek, számít a véleményetek?

Hogy például amiért régebben semmi elismerő bólogatást nem kaptatok, most hirtelen mindenkiben dicséretet vált ki a munkahelyen vagy az iskolában?


2011. júl. 18. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nem vettem észre ilyet.

Lehet, hogy Neked lett nagyobb az önbizalmad, többet mersz megszólalni. Te állsz másképp az emberekhez.


manju

2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan a testem nem változott nagyon (remélem azért nem baj, hogy válaszolok :) ), de mikor kicsit megnőtt az önbizalmam, akkor így volt... Szóval csatlakozom az elsőhöz, szerintem az elsődleges ok inkább a kisugárzás...


Persze ha valaki kifejezetten csúnyácska azon nem feltétlen segít az önbizalom, de egy fogyás után az önbizalom/kisugárzás változása szerintem hasonlóan fontos, mint maga a változás.

2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a fogyastol, hanem az onbizalom novekedesetol van ez a valtozas. Ezt tapasztalatbol mondom...ha valakinek 100 kilosan onbizalma van, akkor is elismerik. Ahhoz, hogy masok tudjanak szeretni, magadat kell szeretni. Ha azt mondod, hogy utalod magadat, mas nem tud ertekelni, mert az lesz benne tudat alatt, hogy mi az ertek egy olyan emberben, aki magat is lebecsuli...akkor nem lehet valami jo ember, ha magat sem ertekeli.
2011. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!