Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már valami buszozással...

Volt már valami buszozással kapcsolatos vicces élményetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Volt.
2011. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor egy ismerősömmel utaztam a városi buszon, és jelezni akartam, merthogy leszállok, de két gomb is volt egymás alatt, és véletlenül a vészjelzőt nyomtam meg.
2011. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Épp leszálláshoz készültem távolsági buszon, álltam fel a helyemről és lefejeltem az egyik oszlopot. Másnak lehet, hogy nem lett volna vicces, de nekem az volt.

19L

2011. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor egy éles kanyarnál lefordult az ülésről a mellettem ülő idős nő.:D
2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most viccesnek találom, de akkor eléggé gyomorforgató volt. Egy részeg hajléktalan mögöttem szállt fel a buszra (már ezen kiakadtam, mert az utazási szabályzatban benne van, hogy aki büdös, koszos, az kizárható az utazásból.) Nos, emberünk megvette a 360 Ft-os jegyet, és közölte, hogy takarodjunk hátra és csináljunk helyet, mert ha nem, akkor majd ő fog, mert a hajléktalanszállón kapott egy kamerát, azzal mindenkit felvesz, és feljelent, mert nincs hely a buszon. A monológ után egy elegáns dőléssel a legelső széksor előtt-alatt kötött ki, ahonnan vagy 10 megálló erejéig nem is óhajtott kimászni. Itt röhögtem könnyesre magam, de emberünk az ülés alól is magyarázott, hogy "kis ri*gyó, majd én megmutatom, feljelentelek, mert én nem vagyok részeg". Ááá, dehogy...


Utólag poénosnak ítélem, akkor csak azon szurkoltam, hogy nehogy elhányjam magam.

2011. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Buszon ültem, elöttem egy idős hölgy. Erdélyben élek, ahol romanok is vannak, azaz ortodox vallásúak. Egy templom mellett mentünk el, amikor a néni kerestett vetett (többször egymás után, ahogy a vallása megkívánja) amikor a busz elkezdett rászkodni. Szegény néni összevissza rángatozott, fordúlt le a székről és közben vetette a kereszteket. Azt se tudtam mit csináljak, hogy visszatartsam a nevetést, ráadásúl a baratnőm is mellettem ült, és társaságban ugye minden viccesebb, főleg amikor érzed, hogy melletted a másik is ugyanúgy küszködik.
2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, szinte minden alkalommal volt valami, mert a buszozás egy jó csapattal az már eleve magában foglalja ennek a valószínűségét:D Nos, általános iskola alsóban szinte MINDEN osztálykiránduláson volt valami a busszal. Durrdefekt úgy emlékszem, kétszer volt, egyszer volt egy kisebb karambol (inkább csak koccanás, de izgi volt), egyszer egy gyerek rosszul lett és hányt (azt hiszem zacskóba...), de állítólag olyan is volt, hogy egyik gyerek üvegbe pisilt (ennek nem voltam szemtanúja, de nem is bánom...). Sok vicces dolog volt, de a többi, ami eszembe jut, inkább vicces beszólás volt. Most ennyi jutott hirtelen eszembe.
2011. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hirtelen fékezésnél gyönyörűen lebuktam a lépcsőre :"D
2011. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!