Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék meg ilyen...

Hol ismerkedhetnék meg ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Először is, ha nem tudsz normális választ adni, vagy csak kötekedni szeretnél inkább el se olvasd.


Nem a divat után akarok menni csak tényleg jólesne ha lenne egy barátom (mármint szerelem, sose volt még).

Azért nehezebb mert nekem nem ilyen 40 kilós kis hülye menősködő kisfiú kell aki vasalt hajjal, konzervpulcsiba és márkás cipőbe rohangál, hogy hú de menő vagyooooook. Fúj, az olyanokat utálom! Mielőtt mondanátok nem vagyok irigy, nekem is van 1-2 márkás cuccom de nem is kell több, egyszerűen utálom a divatot. Nekem olyan kell akihez rendesen oda tudok bújni és nem a ruhája takar el hanem ő maga. Nekem van egy stílusom ami valakinek tetszik, valakinek nem. Kárpátiát, Archívumot hallgatok meg néha skinhead zenéket is, hordok Magyarországos cuccokat és néha (sajnos) simán beszólok cigányoknak (tudom hogy ebből vissza kéne venni de ha felidegesítenek akkor pillanatnyilag leszarom hogy mi fog történni de oka van). Ezt a részt nem tudom sehogy megfogalmazni...nekem valami skinhead barát kell. Errefelé van 1-2 (bár őket nem mondanám annak) ők is ilyen ropi emberek akiket simán leütnének, nem bántani akartam őket. Gyakran elképzelem magam egy vállas skinheaddel (vagy valami olyasmivel, mindegy csak kopasz legyen és az esetem:D) de egyáltalán nem ismerek ilyen embert. Nem tudom, hogy vidéken hol ismerkedhetnék.

Már évek óta csak várok és várok de sehol senki. Abban reménykedem, hogy esetleg középsuliban több lesz rá az esély.


Nem kell mondani, tudom, hogy talán még változni fog az ízlésem (itt most a stílusra gondoltam). De mindigis a nagyobb darab, kopasz pasik tetszettek :D

14/L


2011. dec. 11. 19:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nemsokára 15 :D
2011. dec. 11. 19:21
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
...és mondd, nem félsz attól, hogy aki mással agresszív, az előbb-utóbb veled is az lesz?
2011. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem. Egy idő után úgyis kiderül, hogy hozzám való-e vagy sem. Csak 1x emelhet rám kezet vagy egyszer üthet meg. Utána meglennének a következményei, hidd el!
2011. dec. 11. 19:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?


unokaöcsém ilyen,csak egy lány kellene aki miatt néha visszavesz az efféle hülyeségéből...

2011. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Te már írtál ki kérdést,hogy miképpen mond el a szüleidnek hogy ilyen vagy és ilyen zenéket hallgatsz..Kár hogy ismétled magad..

Ám válaszolok a kérdésedre.Keres hasonló gondolkodású,viselkedésű fiúkat,mert vannak..

2011. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen írtam. Itt csak azért említettem őket mert nem ismernek. Ha tudnám, hogy hol keressek ilyeneket nem írtam volna ki. Amúgy Miskolc felé lakom.
2011. dec. 11. 19:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elengednek fesztiválokra, koncertekre, akkor könnyebb lesz. :)
2011. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Konzervpulcsi hol kapható?
2011. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hehh...ha el is engedne valahova anyám... 1km-es körzetbe se enged el 1-2 órától tovább. Utána meg azért vagyok lecseszve hogy egész nap gépezek. Mi mást tudnék csinálni itthon? Semmit.

Amúgy meg converse vagy hogy kell leírni ha úgy jobban tetszik

2011. dec. 11. 20:11
 10/18 anonim ***** válasza:
majd kinövöd
2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!