Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ha az ember közel...

Miért van ha az ember közel enged magához valakit tuti csalódik? Tuti vagy átverik vagy kihasználják. Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert szerelmesnek lehet lenni, de hülyének nem muszáj.

Ha látod, hogy kihasználnak, mondd meg, hogy ezt nem tűröd. Vagy lelép, vagy változtat. Ha hagyod magad, kihasználni, ez sokaknak túl nagy csábítás.

2011. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Akit anya szült, az mind csalódik végül." - József Attila :(
2011. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szerelemre igaz és nem feltétlenül az a hülye akit kihasználnak. Én un. hirtelen jött barátságokban csalódtam már többször. pl. egy X faktoros sztori kapcsán megismerkedtem egy nővel (én is nő vagyok, tehát baráti kapcsolatról van szó) teljesen fel volt lelkesedve, hogy ő engem mennyire szeret és saját magát látja bennem fiatalabb korában meg így meg úgy, aztán egyszer csak fogta magát és eltűnt az életemből. Vagy pl. amikor beköltöztünk az új társasházba és jöttek a lakók ismerkedni, itt is az volt, hogy közel engedtük őket, haverkodtunk, aztán fél év múlva meg valamiért már nem lettünk annyira kedvesek. Szóval ezeknek a hirtelen nagy lelkesedéseknek mindig ez a vége.
2011. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem jól választod meg azokat, akiket közel engedsz magadhoz. Ezért ne másokat hibáztass!
2011. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!