Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar az a sok...

Titeket nem zavar az a sok buta, együgyű ember körülöttetek?

Figyelt kérdés

Legyek akárhol, utca, volt középiskolai osztály, egyetem, buszon, tényleg bárhol, az emberek kb. 85-90%-a egyszerűen annyira primitív, hogy az nem igaz. Hogy semmi rálátásuk nincs a dolgokra, Facebook, TV az életük, úgy élnek, ahogy a média megszabja nekik stb.


És most nem azért mondom, mert úgy érzem, hogy nekem van igazam, én meg begyepesedett vagyok, mert én is járok szórakozni, emberek közé, de vannak saját elképzeléseim, gondolataim.


Egyetem, meg a középsuli a legjobb példa. Rengeteg embert ismerek, akik tényleg tudják(tudták az anyagot, bemagoltak mindent, többet tudtak nálam stb. De amikor bármilyen olyan helyzet volt, hogy szimplán az eszüket kellett volna használni, vagy egy kis élettapasztalat, rálátás hiányzott volna, akkor mindig alulmaradtak, és csak néztek, hogy mi van. És ugyanúgy igényük van a Való Világra, meg minden szarra, amit árasztanak a népre, de bezzeg ők a nagy művelt emberek.


Ez csak egy példa volt, hogy az "intelligensebbek" között is mik vannak, hát még akkor elég csak megnézni a tizenévesek szintén nagy részét, az már egyszerűen elkeserítő.


Mert oké, hogy ezt adja a média, de nekik nem lenne kötelező bevenniük. De nincs annyi eszük, hogy rájöjjenek, hogy a saját elbutításuk a lényeg.


2011. dec. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem most lány osztálytársaim nagy fogyókúrázásba kezdtek (ezt úgy értsd, hogy veszik ezeket a fogyasztótablettákat a neten, és koplalnak napokig, utána meg zabálnak), és vadul kutatnak az interneten otthon használható botox és hangyasav után (18-25 évesek vagyunk - felnőttképzés kertében vagyunk oszitársak).


Pedig nagyon szép lányok, semmi baj nincs a súlyukkal, max 2-3 alkalommal kéne járni tornázniuk hetente egy ideig, és máris jobb formában lennének. Meg kevesebbet kéne inniuk (gyakorló alkoholisták, és többen emellé még cigiznek is) és többet kéne aludniuk.

Hiába mondom nekik, hogy tönkreteszik a szervezetüket, és egy valóságos iparág épült a nők elbizonytalanítására, ne nézzék ezeket a sz*rokat, amiben agyonplasztikázott k*rvákat mutogatnak - fülük botját nem mozdítják.


Majd tanulnak a saját kárukból. Ennyi.

2011. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol
2011. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre párom mindig azt mondja,hogy örüljünk,hogy ennyi retardált van,mert nekünk ezért sikerül sok minden(karrier,pénz,vállalkozás) mert nincs konkurencia:DDD
2011. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zeronibble ***** válasza:
Az igazi gond az okos hülyékkel van. Az egyszerűekkel szép az élet, ha tartózkodsz az ostoba bosszankodástól. Ha az okos hülye utcájába kerülsz, gyakran naivnak és bugyutának tűnsz a történet végére, hiába van igazad, hiába nyilvánvaló ép elmével, hogy helyesen teszed, amit teszel. Ezen már lehetne duzzogni rendesen...
2011. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem nézek Való Világot, nem érdekel a média és a TV-t is csak a Híradó miatt kapcsolom be egyszer egy nap.. Filmekből és zenékből is csak azt hallgatom ami nekem tetszik, ez ahogy idősödöm egyre inkább eltolódott a kommersz cuccokról a művészi/művészieskedő alkotásokhoz, komolyzenéhez.... de ettől nem vagyok szentem értelmesebb. A logikám biztos, hogy nem fejlődött ezáltal, tehát előfordulhat, hogy egy másik ember aki VV-t néz több IQval rendelkezik mint én....


Akárhogyis van, attól, hogy valaki nem nézi ezeket a műsorokat (vagy talán épp azért nézik mert valahogy ki kell heverni a sok magolást stb..) még nem lesz intelligensebb. Ettől függetlenül én is hányok a sok 'retardálttól' meg cgánytól. A mai fiataloknak nincs semmiféle masszív világképük, a nyugalom uncsi,a szeretet szón meg szimplán röhögnek, inkább megy az oltás, a gyengébbek bántása, a sok 'valóságsó', meg SP meg az összes értéktelen vacak. Tömegközlekedni meg szimplán nem tömegközlekedek... sok cgány a telefonon hallgatja a szr zenéjét (mondjuk nem csak romák...) meg mint mondtam láttam már olyat, hogy volt 40 kölök a buszon és minden alkalommal aláztak egy szerencsétlen enyhén értelmi fogyatékos fiút... Ilyenekkel utazzak együtt? Akik képtelenek a közös együttélésre? Sajnos ettől még lehetnek jobb képességűek, vagy hihetik magukat jobb képességűbnek a másiknál, és együtt erősen simán bealáznak egy intelligensebb embert (sajnos ilyet is láttam már nem egyszer... VOlt egy -TALÁN- asperger szindrómás csóka ahol laktam, elég fain volt matekból meg egyébb reáltárgyakból azt feszt bealázták őt is.. Értelmes, de ezek ellen nem lehet mit tenni, kivéve egy nagyon erős és átfogó MENTÁLIS váltással, mert ma a többségnek nem arra van szüksége, hogy magoljon, hanem, hogy megtanuljon értékelni, gondolkodni és saját magába nézni.

2011. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Munkámból adódóan keveset vagyok otthon,éppen ezért nem nagyon szoktam tv-t nézni,na és persze a műsornak csúfolt szarok miatt sem,a facebookra pedig nem vagyok regisztrálva.
2013. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!