Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt ez a...

Nektek milyen volt ez a 2011-es év?

Figyelt kérdés
Nekem ez az év borzalmas volt! Érettségiztem, ami nehéz volt , majd folytatódott azzal, hogy elballagtam, ez is megviselt lelkileg, majd a barátom megcsalt(csak 1 csók volt) de nekem ez is nagyon fáj. Felvettek egyetemre másik városba, végig gombóc volt a torkomban, hogy ott tartózkodtam, mert a csoport társaimat nem ismertem annyira, és a szobatársam is 1 k**va volt, és mindenbe belekötött, amit éppen csináltam..azóta már váltottam másik szobatársra. Közeledik a karácsony, nincsen pénzünk, örül a család, ha kaja lesz az asztalon a fa alá nem kerül most semmi...a barátaim haragszanak rám, mert a barátnőm írt poénból 1 olyat, hogy a pasimmal dugna..és most én vagyok a rossz. A legjobb barátnőm Pesten van, nem látom sűrűn, tele vagyok vizsgákkal, és ha vissza kéne gondolnom az évre semmi jó nem jut eszembe. Úgy érzem néha, hogy nem akarok tovább élni...
2011. dec. 20. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

katasztrófa,leérettségiztem,elballagtam,majd az egész nyári szünetet kórházban töltöttem,máig nem tudják,mi a bajom,janárban ismét mri-re kell mennem,

2 cicámat is elvesztettem idén

a legjobb barátnőm meg nagyon megváltozott negatív irányba,ez a barátság sem fog sokáig tartani már

itt a karácsony,pénz nincs,de mindenki kényszerből csak azért is összevásárol mindent,csak hogy legyen...utálom a karácsonyt,tuti idén is balhé lesz,mint minden évben

2011. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Majd jövőre megmondom. Lehet, hogy ennek függvényében még dicsérni is fogom.

Mostani rálátásommal nehéz és küzdelmes, de tanulságos.

2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy Neked is borzalmas volt ez az év! Nekem is... Elveszítettem az Édesanyámat, ennek tetejébe folyamatosan szívóznak velem az iskolában, szóval nagyon nem jó. Készülök iskolát váltani, mert nem bírom ezt. Más helyzetben talán vállat vonnék a piszkálódásoknál, de most idegileg kész vagyok Anyu miatt, nem igazán tesz jót, hogy mások még rátesznek.


Ismerős érzés, hogy nem akarsz tovább élni... Néha én is úgy érzem!



Remélem, hogy a jövő éved jobb lesz! Kívánom!:-)

2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első fele katasztrófának tűnt akkor.4éves kapcsolatomnak vetettem véget,már annyira rossz volt,anyagilag padlóra küldött,barátok eltűntek,vizsgák nem sikerültek,melóm is veszélybe került.

De megismerkedtem életem párjával,és a szerelem annyi erőt ad,hogy lassan fél éve minden sikerül,boldogabb vagyok mint eddig bármikor.Ennél rosszabb ne legyen :)

2011. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése:

1. Sikerült leérettségizned. Igaz, hogy rengeteget dolgoztál érte, bele is fáradtál, de nem volt hiábavaló! Büszke lehetsz magadra, életed első igazán nagy kihívását, akadályát sikerrel vetted. Gratulálok!

2. Sikerült bejutnod arra az egyetemre, amit szerettél volna, és mehetsz tovább az általad kitűzött célod felé. Ezt sem mondhatja el mindenki, de neked sikerült!

3. Igaz, hogy van ott egy-két olyan személy is, akikkel nem szívesen tartod a kapcsolatot, de végülis megoldottad, hogy ne kelljen vele sokat találkoznod. Heuréka!!

4. Az igaz, hogy az idén kicsit "szolidabb" lesz a karácsony, de végre ismét együtt lesz a család, akikkel nagyon jó végre találkozni, akik között igazán jól tudod magad érezni, és az igazi szeretet vár otthon!


Persze vannak dolgok, amik nem egészen úgy sikerültek, ahogyan szeretted volna, de majd azok is kialakulnak. Az igazán fontos dolgok viszont (úgy néz ki), mind jól alakulnak.

2011. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is kívánom nektek, hogy legyen jobb 2012!
2011. dec. 20. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első fele borzalmas, a második fele tökéletes.

Reménytelenül szerelmes voltam valakibe, aki csak mint barátként tekintett rám. Az egyik barátnőmet folyamatosan mentettem ki a bajból, és itt nem olyanokra kell gondolni, hogy rosszak a jegyei, hanem keményen drogozott pl (ez a legenyhébb). A legjobb barátnőm összeveszett velem. Otthon lelki terrorban éltem. Öngyilkossági kísérletem volt, mert nem bírtam a rám nehezedő nyomást, vagdostam a karom és a lábam, stikában ittam. Abba kellett hagynom, mivel elkezdtem dolgozni. Mivel a főnökök utáltak (apám is ott dolgozik), mindenért lecsesztek, a vevők lefárasztottak. És ott találkoztam a párommal. Ő is ott melózott, elhívott sörözni. :) Júliusban összejöttünk, lassan 5 hónapja boldogítjuk egymást. :) Azóta boldog vagyok, abbahagytam a vagdosást, ivást, már csak a dohányzást kéne. Úgyhogy perpill minden rendben. :)

2011. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát az év eleje borzalmas volt.Pénztelenség, rohangálás sírva az elműhöz hogy csak pár napot várjanak a kikapcsolással. :(

Az év közepe jobb volt, találtam egy nagyon jó állást ahova nem kellet korán kelnem, nem volt utiköltségem hetente fizetett és ha csak fél órával többet maradtam bent azt is kifizette, nem értem későn haza és még a hangulat is jó volt!!Álmaim munkája!!

Aztán szeptemberben ez szezon vége miatt megszűnt, azóta átlagos.

A számlákkal már nem vagyunk gondba, a párommal is már nagyon jól megvagyunk, ami az év elejére nem volt jellemző a sok idegeskedés miatt.

Az év végét pedig csodásan meg koronázza az hogy nagyon szép lesz a karácsonyunk, végre minden olyan lesz (kaja, ajándékok, időtöltés) amilyenre elterveztem. :)


Remélem a jövő év jó lesz, és neked is ezt kívánom! :)

2011. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja 8. vagyok.Azt ki felejtettem hogy az év végt csöppet csúnyítja hogy most derül ki hogy valószínüleg epe kövem van. :(
2011. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egész jónak mondanám.

A barátaimmal sok közös programot csináltunk. Buliztunk, utazgattunk. Új embereket ismertem meg.


Idén sikerült megismernem egy csodálatos lányt, sajnos nem érdeklem őt pedig én nagyon oda vagyok érte:((


A karácsony jó lesz, együtt lesz a család és szerencsére ebben a hónapban több pénzünk van mint az utóbbiakban.

2011. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!