Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt ez a...

Nektek milyen volt ez a 2011-es év?

Figyelt kérdés
Nekem ez az év borzalmas volt! Érettségiztem, ami nehéz volt , majd folytatódott azzal, hogy elballagtam, ez is megviselt lelkileg, majd a barátom megcsalt(csak 1 csók volt) de nekem ez is nagyon fáj. Felvettek egyetemre másik városba, végig gombóc volt a torkomban, hogy ott tartózkodtam, mert a csoport társaimat nem ismertem annyira, és a szobatársam is 1 k**va volt, és mindenbe belekötött, amit éppen csináltam..azóta már váltottam másik szobatársra. Közeledik a karácsony, nincsen pénzünk, örül a család, ha kaja lesz az asztalon a fa alá nem kerül most semmi...a barátaim haragszanak rám, mert a barátnőm írt poénból 1 olyat, hogy a pasimmal dugna..és most én vagyok a rossz. A legjobb barátnőm Pesten van, nem látom sűrűn, tele vagyok vizsgákkal, és ha vissza kéne gondolnom az évre semmi jó nem jut eszembe. Úgy érzem néha, hogy nem akarok tovább élni...
2011. dec. 20. 19:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nagyon jó volt, életem egyik legjobb éve! Letettem a nyelvvizsgámat, kijutottam kétszer Hollandiába egy pályázat során, jó lett a bizim, felejthetetlen nyarat tudhatok magam mögött, és nagyon jó barátokra tettem szert. Válság ide vagy oda, a szívem és lelkem annyival lett gazdagabb 2011-ben, hogy azt leírni nem lehet! S ez nem is olyan rossz érzés, így, 16 évesen :)
2012. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!