Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja mindenkinek a csendes...

Mi baja mindenkinek a csendes emberekkel? Miért nem lehet elfogadni, hogy mindenki más?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert a csendes emberek az a kisebbség. és a többség mindig azt szólja meg, aki kirí mások közül, adott esetben a csendesek..
2011. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Úgy vettem észre eddig barátaim körében, hogy aki csendes az megfontolt, jó gondolkodású, aki hangos, sikítva vihog az buta... a buta ember mindenkinél okosabbnak tartja magát, lenéző és nemtörődöm. :D ;)
2011. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs baj a csendes emberekkel, egyszerűen csak aki nem túl beszédes, azzal nehéz beszélgetést kezdeményezni.

Nehéz témát találni. Ha pedig sikerül, és az illető szűkszavúan válaszol, és nem tartja fenn a beszélgetést, akkor az egy idő után kényelmetlen helyzet.

Én legalábbis ilyen szituban kellemetlenül érzem magam. Ha próbálok valakivel beszélgetni, ő válaszol, de azon kívül úgymond nem tesz semmit. Ha nem veszi fel a beszélgetés fonalát.

2011. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
az a baj,hogy a legtöbb csendes ember önbizalomhiányos a legtöbb önbizalomhiányos szenved,hisztizik,nyávog.. az ijet meg senki se szereti..
2011. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zenon ***** válasza:
43%

Mert aki csendes,az kevésbé nyilvánít,

ezért nem lehet tudni,mik a szándékai.

Sok az alamuszi alak.Jobb,ha nagyszájú,de

tudod,mit gondol rólad.Kb ennyi.

2011. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedni, hisztizni, nyávogni a "nagyhangúak" is szoktak, tapasztalat...
2011. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok csendes ember csak arra vár, hogy valaki megszólítsa.

egy "csendes" ember.

2011. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ReptoidNullsik válasza:
"És amit Jézus égbekiáltóan nem vesz figyelembe, hogy éppen a szelidek jelentik a problémát. "
2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanúsíthatom, hogy a nyagypofájúak között is van alamuszi és sumák. Azt hiszik, mindenkit irányíthatnak kedvükre. Felszínesek, önimádók, nem őszinték. Úgy nyalnak mindenkinek, hogy minél több hívük legyen, ettől érzik magukat erősnek.
2014. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ElectriGh0st válasza:
Én saját tapasztalataiból megmondva, szerintem a csendes embereket azért nem szeretik mert túl aljasak és kétszínűek. Még egyszer ki hangsúlyozom hogy ezek csak saját tapasztalatok.
2017. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!