Ez engem minősít?

Figyelt kérdés
Évekig dolgoztam egy munkahelyen, 3 hónapja kirúgtak engem és még egy munkatársamat leépítés miatt. A többiek el is búcsúztattak minket. Azzal akit velem együtt küldtek el, rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Ma úgy gondoltam, küldök a többieknek is egy sms-t, amiben boldog karácsonyt kívántam. Ez reggel volt, és senki sem jelzett vissza! Tegnap az egyik boltban megláttam az egyiküket, ő is észrevett, rám nézett, de látványosan elfordította a fejét, de mintha undort láttam volna az arcán. Én köszönni akartam neki, de ő elfordult, pedig előtte rám nézett. Ezek a dolgok engem minősítenek?
2011. dec. 23. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez most költői kérdés volt? Persze hogy nem téged, hanem őket minősíti...
2011. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Na most vagy nem tudod, hogy mit jelent az "engem minősít", vagy azt várod, hogy leugassuk a munkatársaidat.
2011. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen társadalomban élünk, hogy aki munkanélküli, az megvetés és lenézés tárgya.
2011. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Õket minõsiti, nem tudom miért ilyen lettek az emberek.
2011. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik ez nekem. A főnököm szerint is a kettőnk munkavégzése kifogástalan volt, mégis minket küldtek el, és a fizetésünk pedig nekünk volt a legalacsonyabb, ugyanis mi csak 4 órások voltunk, mégis sokat túlóráztunk, és becsülettel végeztük a munkát. Kettőnket kirúgtak, és jött két másik új a helyünkre. Azaz őket már akkor felvették amikor mi még ott voltunk. Én 8 évig, a másik munkatársam 11 évig dolgozott ott. Az újak akik "helyettünk" maradtak ők fél éve se dolgoztak amikor minket kirúgtak. Mindketten valamelyik munkatársunknak a valakije. Engem még ez sem érdekel, csak a viselkedésük bánt. Én nagy örömmel küldtem el mindenkinek a karácsonyi üzenetem, és senki sem válaszolt.
2011. dec. 23. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a volt munkatársad, aki oda vitte a valakijeit, az elbocsátásotok után rossz híreteket keltette, hogy ne ő tűnjön patkánynak, amiért kirúgatott benneteket a 2 valakije miatt.
2011. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami. Utolsó munkanapomat az egyik ujjal töltöttem, és műszak végén gúnyosan rám nézett, és azt mondta hogy jó álláskeresést! Az elején pedig, amikor alig két hónapja volt ott, azt kérdezte hogy engem nem zavar-e hogy nem szeretnek? Csak lestem hogy ez meg mi?
2011. dec. 23. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Tipikus munkahelyi furkálódás. Jelen esetben sikerült elérnie a célját ennek a patkánynak.
2011. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ez mire jó? Nekem ez volt az első melóhelyem, és szüntelen ugyanolyan lendülettel, és becsülettel végeztem a munkámat. Viszont ez emberileg annyira rossz, és fájó tapasztalat számomra, hogy már most rettegek attól hogy ha majd lesz új munkám, milyenek lesznek a munkatársaim. Már most félek tőlük, pedig még nincsenek is.
2011. dec. 23. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
És ez mire jó? Akiket felvettek helyettetek, azoknak van munkája. Aki felvetette őket, annak van két adósa, akiket akár zsarolhat is ezzel a későbbiekben. Az, hogy neked nincs munkád és rosszul érzed magad a történtek miatt, őket nem érdekli. És sajnos a legtöbb minkahelyen vannak ilyenek. Ezekből lesznek a befolyásos emberek, mert a saját érdekükben zokszó nélkül átgázolnak bárkin.
2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!