Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar "szellemvárosok"?

Magyar "szellemvárosok"?

Figyelt kérdés

Jó lenne egyszer ellátogatni egy ilyenbe, nagyon érdekelnek az ilyen elhagyott helyek, igazából a Chernobylos dolgok miatt, csak nyilván nem megyek el rákot kapni tök messzire, hogy izgulhassak kicsit. Tud valaki itt "helyben" szellemvárosokat? Lehetőleg tényleg elhagyott falvacskák érdekelnének, amiket nem őríznek, szóval nem szegek törvényt, ha bemegyek, vagy ha elvileg tilos is, ne legyen belőle nagy baj..:D Egyébként Békés megyei vagyok, a közelebbiek jók lennének, de távolabb is hajlandó lennék elmenni. Köszönöm mindenkinek:)


Ui.: Néztem itt neten, de csomó igazából nem is elhagyott, hanem egy falunak vagy városkának valami laktanya része... Szóval inkább személyes tapasztalatok érdekelnének ezekkel kapcsolatban. Köszi


2011. dec. 24. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem komplett falut, pláne várost Mo.-n nem találsz. Szentkirályszabadjánál viszont pl. van egy elhagyatott laktanya, és elég sok ilyen van még az országban.
2011. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]



itt találsz magyar,külföldit

2011. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, igen, azt már néztem, lehet ellátogatok oda egyszer, tényleg nagyon érdekel:) Néztem is egy videót róla, a készítőnek pedig írtam, aki rendszeresen látogat ilyen helyeket, hogy tud-e mondani valami bíztatót róla:D Köszi mindkettőtöknek:)
2011. dec. 24. 20:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kapsz rákot Prypiat-ban. Legalább 2 hétig biztonságosan ott lehet lenni egyhuzamban.
2011. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért kihagyom, nem kockáztatom meg, hogy aztán a gyereke(i)mnek valami baja, rendellenessége legyen csak az én kíváncsiságom miatt... Meg hát össz-vissz 16 éves vagyok, azért Oroszország kicsit nagy táv lenne így elsőre, maradnék inkább valami közelebbinél..:)
2011. dec. 24. 21:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Ukrajnában van...
2011. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nővérem médium (lát szellemeket), s az egyik legintenzívebb élménye Kisoroszin volt egy olyan helyen, ahol kislányok kísértetei vannak, akiket anno baleset ért, tehát nem-természetes halált haltak.
2011. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha gondolod, ajánlhatok egy szakembert a nővérednek.
2011. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt sok szellem város van :

[link]

2011. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szentkirályszabadja!
2011. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!