Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most szerintetek is én vagyok...

Most szerintetek is én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan jellegű dolgot írt a pasimnak, amin megsértődtem. A barátnőm cifrán körülírta mit szeretne, de a lényeg az volt, hogy le akar a pasimmal feküdni. Majd közölte velem, hogy poénnak szánta. A legbizarabb az egészben, hogy a barátnőmnek van pasija. Most a barátom, a barátnőm és a barátnőm pasija meg vannak rám sértődve és gáz vagyok, hogy meggyanusítottam a barátnőmet, hogy ő tényleg le akar feküdni a barátommal. És most ki vagyok közösítve a baráti társaságból, és mindenki mélyen meg van sértve. Velem van a baj?
2011. dec. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem! Én sem írok egy csajnak se olyat, hogy le akarok vele feküdni, még poénból sem! Takarodjanak el, ne bánkódj miattuk! Legyenek megsértődve!
2011. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hülyék... Nem veled van a baj.
2011. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, de nekem egy jóbarátom sem tenne ilyet. Ha mégis ... Hát magára vessen. Ha valóban azt írta, hogy le akar vele feküdni, akkor ez már nem barátság.
2011. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy titokban hármasban csinálják, de téged nem akarnak belevonni. ne is törődj velük többet
2011. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az a konditermes f@szság? Hányszor akarod még megkérdezni? Felfújod az egészet, akárhogy is magadat állítod be áldozatnak.
2011. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen konditermes f@sság? Szeretem a konditermes szexet! :D
2011. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem találom a pontos linket, a lényeg, hogy a kérdező barátnőjének tetszik valaki a konditeremben, állítólag szívesen menne oda meztelenül, ezt a barátnő a kérdező pasijával osztotta meg, majd el mert sütni egy poént, miszerint mehetnének hármasozni a konditerembe (a két pasi + a barátnő).


Na most ezen a kérdező besértődött és napok óta kattog rajta, ma is tett fel erről egy kérdést, de előtte is láttam egyszer a sztorit. Gyerekes és buta sztori.

2011. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!