Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek miért rossz a Karácsony?

Kinek miért rossz a Karácsony?

Figyelt kérdés

Én először diszitettem egyedül karácsonyfát az előbb. Annyira nincs hangulatom,hogy fát sem vettem,valahonnan volt kis 20 centis mű,azt feldiszitettem.

22 évig szülőkkel,nagyszülőkkel karácsony,tavaly exemmel szenteste,utána napok rokonokkal.

Most alig fél éve van párom,24-én este vele és a családjával leszek,mivel kettesben még korai,nem kérném még hogy a szüleivel ne legyen,igy én is velük.Mivel az enyéimmel annyira megromlott a kapcsolatom,hogy ünnepek alatt elkerülöm őket,csak nagyszüleimhez megyünk párommal.

Úgyhogy itt ülök a vacak kis 100forintos műfenyő mellett és sirok.Gyakorlatilag még idegen emberek várnak szeretettel karácsonykor.



2011. dec. 23. 22:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy elképzeltem ezt a képet, hogy ülsz a 100 forintos fenyő mellett, és sírsz, tök életszerű. A hangulata magával ragadott.
2011. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
nekem azért rossz mert lesz@rják a fejem:) és ma a pofámba kaptam hogy amiért anyámmal kis lakásban élünk,így nekünk nem is kell fa!:) hát megnyugtattam hogy nem is lesz,nálunk nem ezen múlik a dolog.
2011. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Van párod, vannak, akik várnak szeretettel az ünnepekre. Mit nyavalyogsz? Valakinek még ennyi se jut.
2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Talán érdemes lenne átgondolnod.hogy a szüleidhez való viszonyodon nem tudnál-e javítani.Az ilyesmi soha nem csak az egyik félen múlik.Szóval?
2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Van párom,őt kezdem családtagnak tekinteni,szülei is kezdenek befogadni

De rossz hogy idegenek jobban szeretnek mint a saját szüleim.


Attól hogy másnak rosszabb,nekem még nem lesz jobb.

2011. dec. 23. 22:36
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már most megy a hiszti, veszekedés, vitázás... Nagymamám lába meg fáj nagyon, alig tud menni. Nem akarom, hogy baja legyen, mert nagyon szeretem, ő nevelt fel (anyum meghalt). :(

16/l

2011. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehetséges, hogy a szüleidnek dobj 1 sms-t, vagy felhívd őket, hogy kellemes ünnepeket kívánj?

Hidd el - azt gondolod nem - de ők is hiányolnak Téged.


Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sincs hangulatom. Itthon az év 362 napján általában nem is beszélünk, de most eljátsszuk a nagy családosdit. -.-


A mostohámék rokonainál töltjük az egész ünnepeket, az én szeretteimhez nem is megyünk, pedig nekem ŐK a családom.

2011. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig próbálkoztam hogy jó legyen a kapcsolatunk,de az mindig maximum pár hétig tartott,utána ugyanugy tettek rám magasról,én mindig segitsek,én mindig érjek rá,én mindig hallgassam meg anyámat telefonban is,de azt sosem kérdezték meg hogy velem miujság,tőlem mindig elvárták az ajándékot mindenre,én egy tábla csokit se (nem a pénz az akadálya),de még egy sms-t se.

Meguntam igazából,igy idén nem megyek hozzájuk,hisz csak az lenne hogy ők nem tudták mit vegyenek,igy inkább semmit,majd végigmutogatná kinek mit vett,kitől mit kapott,lefikázná a tőlem kapottat,párommal bunkóóskodna (egyszer találkoztak,ismeretlenül ugy megsértette szegényt,szegény jó anyóst kap) és hasonlók.

Belefáradtam hogy mindig én próbáljak javitani rajta.

2011. dec. 23. 22:41
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Én pl. egy olyan országban mentem férjhez, ahol nincs karácsony. Holnap-holnapután egy tök átlagos hétvégém lesz, hétfőn pedig egy átlagos hétfőm...
2011. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!